Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Surányi féle alapjövedelem...

A Surányi féle alapjövedelem bohóckodást miért nem így oldják meg?

Figyelt kérdés

Ha már annyira osztani akarják a pénzt(bár nem tudom honnan) akkor miért nem a fizetéseket nyomják fel?

Így az kapná, aki megérdemli, nevetségesnek tartom, h aki otthon ül kap havi 50 ezret, aki meg dolgozik az meg 70 ezret.

Arról meg már ne is beszéljünk, h az alapjövedelem még több segélyen élő egyént hozna létre.


2014. jan. 11. 20:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert azoknál, akik támogatják ezt a baromságot, a munka becsülete nem jelent semmit, ugyanis életükben még keresztbe szalmát nem tettek.
2014. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Vicces módon a munkásokat is olyanok vezették a kommunista forradalmakban, akik életükben még munkát nem láttak.
2014. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. Abból a pénzből, amit az állam erre szán, lehetne csökkenteni a vállalkozók adóterheit és minimálbér növeléssel lehetne őket arra kötelezni, hogy többet fizessenek az alkalmazottaiknak.
2014. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Erre tehát lenne pénz, bezzeg az egészségügy, oktatás, munkahelyek fejlesztésére nincs...

Hogy lehet egy kormány ekkora ******

2014. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, Surányi nem tartozik a kormányhoz! Surányi egy elmebeteg kommunista, ezzel az ötletével bebizonyította, hogy csak ő is a semmirekellő naplopók pártját állja a dolgozókéval szemben! Egy igazi ballib sátán!
2014. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

"Ha már annyira osztani akarják a pénzt(bár nem tudom honnan) akkor miért nem a fizetéseket nyomják fel? "


Oszt te az államtól kapod a fizetésed? Ha tanár, orvos vagy hasonló vagy, akkor igen, amúgy meg az államnak semmi köze a fizetésed mértékéhez.

2014. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Úgy látszik a ballibek mindenáron offolni akarják az országot.

Ha ezt behozzák garantáltan lehúzhatjuk a rolót...

2014. jan. 11. 20:42
 8/26 A kérdező kommentje:

Szerintem meg annak nincs köze a fizetéshez, aki semmit nem csinál...

Lassan már nem lesz rendőr, orvos, tanár az országban, ezen gondolkozz el.

2014. jan. 11. 20:45
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Maga az elképzelés nem hülyeség, pl. Ausztráliában tökéletesen működik. A baj az, hogy - mint sok más esetben - itt is főként a cigányok miatt bukna el az egész. Lásd: a terhes nők 75 ezret kapnának havonta. A cigók így is álandóan fialnak, képzeljétek el mi lenne itt, ha még plusz 75 ezret is kapnának érte! Méghozzá havonta!! Röpke tíz éven belül 20 millióan lennének. De persze ott van az is, hogy amúgy is büdös nekik a munka, hát még így! Mindegyik azt gondolná magáról, hogy ő az extra RAJ, mert még fizetnek is neki, és még sz@rabb lenne a közbiztonság.... És csak pár dolgot említettem, ami hirtelen eszembe jutott...Sok sebből vérzik ez a dolog kishazánk esetében....
2014. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%

Surányi Bilderberg tag.


Ezzel minden meg is van mondva.

2014. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!