Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak mi lesz a...

A baloldalnak mi lesz a következő húzása, amin csak nevetni lehet?

Figyelt kérdés
Nem elég, h valamelyik nap az oroszos videón meg az összefogáson röhögött a fél ország, most elővették ezt az alapjövedelmes marhaságot is, ami Magyarországon egyértelműen nem működne.

2014. jan. 11. 21:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Nemtom, szerintem ezek kimondottan arra hajtanak, hogy 2014-ben nem akarnak nyerni.
2014. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%

Fél évvel ezelőtt éles viták voltak arról, hogy Gyurcsány ott lesz -e a közös listán vagy sem ... Én azt sejtettem, hogy Bajnai nem hagyja cserben a barátját egykori főnökét Gyurcsányt. Bejött! Szerintem ennél tovább nem lehet süllyedni ...

Komolyan ... Megújult baloldal, 2009es Gyurcsány kormány újratöltve!

2014. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Itt már arra készülnek, hogy a veszteségeket minimalizálják, hogy ne legyen felelős senki a baloldal bukásáért, majd jön egy "külsős" miniszterelnök jelölt, akit majd el lehet küldeni a bukás után( ahogy Bajnait is elhajtották, mikor 10% körül mozgott az mszp népszerűsége)

Az biztos, hogy Mesterházy vállalja a jelölést, akkor hatalmasat bukhat a pártja, mert lehet mutogatni, hogy az mszp miatt bukott el az összenyafogás.

2014. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Én ma mikor megláttam az oldalon ezt a szart hát egy fél óráig ezen nevettem.

Lassan már ingyen BMW-ket fognak ígérni a szavazatért.

Kíváncsi vagyok mi a következő húzásuk, nem akarok lemaradni a bakiparádéról:)

2014. jan. 11. 21:09
 5/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom 5-ös, h nincs humorérzéked, mi jól mulatunk:D
2014. jan. 11. 21:12
 6/23 A kérdező kommentje:

Bár, amit te írtál azt is kinézem belőlük, h felbérelnek egy fideszest....

Ezek kajak arra mennek, h bukjanak:D

2014. jan. 11. 21:14
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Baloldal szerintem bohócot csinál magából..bajna gyurcsány mesterházy???komolyan mondom 2010 ben ezek kormányoztak ezek ugyan azok ...ezek tettek tönkre az országot 20 év alatt most miért lennének mások mert új neven futnak....szerintem beveszik kunczét és régi szdsz is....
2014. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Remélem az lesz amikor ez a garnitúra eltűnik!


Tiszta szégyen, ugyanazok vannak akik idáig is voltak.

2014. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Még mindig álom világban élsz ... Rég meg bukott a baloldal a 2/3 csak összejött valahogy, az még is csak jelzett valamit ... Nem kell mindig bérenceket keresni, mert megbolondulsz tőle.
2014. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Bármi is lesz a következőt fogják mérlegelni.

Lesznek baloldali szavazó akik azt fogják mondani, hogy elég volt az ostoba és minden realitást nélkülöző ígérgetésből. Ezek még egy malacot sem lennének képesek vezetni pórázon nem hogy egy országot.

Sajnos lesznek olyan agyhalott szavazók, akik elhiszik az ilyen ígéreteket.

Kérdés, melyikből van több. A szocik szerint a másodikból, nekik kampányolnak.

2014. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!