Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan cigány, zsidó...

Van itt olyan cigány, zsidó vagy bármilyen "kisebbséghez" tartozó személy aki szerint a Magyar Gárda megalakulásának célja nem a félelemkeltés és az idegengyűlölet a célja?

Figyelt kérdés

Érdekelne az egyén véleménye a fenti népcsoportokrészéről. Érdekelne, hogy ami eljut az átlagemberekhez a médián keresztül, az mennyire helytálló. Tehát: fentiek közül van aki hiszi hogy nem ellene/ellenük alakult a Gárda?

HAngsúlyozom, hogy NEM a Jobbikról beszélek, hanem a Gárdáról (vagy Új Magyar Gárdáról, ez most itt mindegy)


2009. dec. 1. 12:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
53%

azért nem fogsz sok értelmes választ kapni, mert azok akikhez a kérdés szól, főleg a cigányokhoz, ők nem a netet bújják, hanem a rezet cipelik épp vagy hasonló.


Aki cigány esetleg írna, az max a tanultabb fajta aki dolgozik, stb, közülük páran vannak valszeg értelmesebbek, hogy tudják, nem cigányírtó a gárda, viszont a többi ugyanolyan liberális barom mint sok magyar az országban, attól, hogy valakinek van végzettsége, tanult, sajnos még nem biztos, hogy értelmes is. erre nagyon sok példa van, iszonyúan sok az országban az egyetemet végzett idióta.

2009. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 baranyi kálmanné ***** válasza:
86%
Nekem nincs félni valom a gárdátol,se a családomnak.Mi ugy élűnk mint a tőbbi magyar ember.Dolgozunk nem segélyen élűnk.
2009. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
39%
Magyar vagyok, és dolgozom keményen. Ugyanakkor aggaszt a gárda (és a Jobbik) részéről elhangzó megkülönböztetés és gyűlölet. Az ilyen pártoknak, csoportoknak egy civilizált ország életében nincsen helye.
2009. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
egy újabb liberális aki csak az érem egyik oldalát nyalogatja.
2009. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
43%
Én zsidó vagyok és ugy gondolom senkit nem kell és nem szabad lene kitaszitgatni a környetebőll mert másfajta ennyi erővelegy magyar is tartozhatna a kisebbséghez!
2009. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

elméletileg nagyrészt nem azért taszítanák ki az emberek a másikat mert másfajta.


a cigányoknak a viselkedésük az ami üt, a zsidóknál meg nmtom, ott rámondják minden 2. utált emberre, hogy zsidó, abban spec nem látok sok értelmet, hogy miért.

2009. dec. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 tamasoft ***** válasza:
85%
Aki normálisan él, nincs félnivalója a gárdától! Én sem félek, és nyugodtan alszom. (Nem vagyok gárdista, átlagos állampolgár vagyok.)
2009. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
48%

"Aki normálisan él, nincs félnivalója a gárdától! Én sem félek, és nyugodtan alszom. (Nem vagyok gárdista, átlagos állampolgár vagyok.)"


És ezek szerint baromira nem érdekel, hogy esetleg honfitársaid tömegét bélyegzik meg, pusztán származása miatt. Amíg téged nem érint a dolog, addig nem is foglalkozol vele...

2009. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 tamasoft ***** válasza:
84%
Igen engem is érint: méghozzá úgy érint, hogy nem kell félnem.
2009. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%
Holnap alapítok egy pártot, a megcélzott választóközönségem a jobbkezesek lesznek, ezért elkezdem utálni a balkezeseket és kijelentem, hogy a balkezesek miatt van szükség egy csomó fölösleges kiadásra, például az oktatásban, mert köztük statisztikailag kimutatható, hogy nagobb a tanulási zavarokkal küzdők aránya és miért nem szoknak át inkább a jobbkéz használatára.
2009. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!