Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy a kormány...

Miért baj, hogy a kormány kitiltja a hajléktalanokat bizonyos helyekről?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem olyan nagy baj.


Az egyik ok amiért autóval járok, a másik ok a Budapesti tömegközlekedés színvonala, a harmadik meg a sok kisebbségi.



Nem vagyok kormánypárti, de szerintem ez nem egy rossz pont, a kormánytól.

Én is jobb szeretek egy tiszta, rendezett környéken élni, ami nincs tele kéregetőkkel, szeméttel ,emberi ürülékkel.


Némelyik tömegközlekedési eszközön pedig menetjegy nélkül utaznak és ha leül melléd, akkor is kunyerálni akar, vagy hagy maga után egy foltot a plüss ülésen.



2014. jan. 15. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

DIKTATÚRA!!!


Londonban, Párizsban, Berlinben van demokrácia, a románok is egyre inkább oda járnak koldulni.

De már nyugaton is terjed a fasizmus, Bécsben és Párizsban már fellépnek ellenük..

2014. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

"De már nyugaton is terjed a fasizmus, Bécsben és Párizsban már fellépnek ellenük.."


Kezdjük ott, hogy fasizmusban nincsenek hajléktalanok.

2014. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Azta a vérkeresztény, társadalomépítő mindenedet, látom kicsapja a biztosítékot a felebarátod szeretete meg a többi ilyen jobbos dolog nálad.


Remélem egyszer te is odajutsz és meglátod, hogy miért is van fontossága a társadalmi szolidaritásnak. Mármint majd nyilván csak a városszéli erdőkben, ha onnan még nem tiltunk ki téged addigra.

2014. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 viktorvarga ***** válasza:

a csövesség=haverok,buli,fanta..

kikel tiltani és ezt az életformát felkell számolni.ez nem jó senkinek

2014. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti.

Mivel ateista vagyok ezért rám nem vonatkoznak ezek a keresztény dolgok.

A szolidaritás meg csak nézőpont kérdése.


Annak az esélye, hogy én olyan helyzetbe kerüljek, annak minimális az esélye.

2014. jan. 15. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyi erővel téged is kitilthatnak bárhonnan mert például ateista vagy nem hű magyar keresztény ami mostanában divatban van.
2014. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dick Esmen ***** válasza:
Mert magát kereszténynek nevező ember nem folytat boszorkányhadjáratot a szegények ellen.
2014. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!