Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szóval most arra a bandára...

Szóval most arra a bandára kellene lecserélnünk a FIDESZt, akiket annak idején pont a FIDESZre cseréltünk le?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 15:54
1 2
 1/15 Andizsuzsi ***** válasza:
53%
Faramuci helyzet, nem? Csöbörből vederbe? Vagy vederből csöbörbe? Róka fogta csuka, vagy csuka fogta róka? Bármelyik ujjamat harapom, mindenképp fáj.
2014. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért arra? Nincs más?


Bazz....

2014. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én most a fasisztákokra szavazok.:)

Hajrá Jobbik!

2014. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én annak ellenére h szimpatizálok a baloldallal és a liberálisokkal (főként a liberálisokkal)nem fogok rájuk szavazni, egyszerűen nem értenek hozzá jöjjenek újabbak a parlamentbe. A Fidesznek meg az MSZP-nek bejutni se lenne szabad a parlamentbe. Ezért inkább szavazok az LMP-re
2014. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Én az ellenzéki összefogásra szavazok, mert kormányt kell váltani, ezek akik most vannak palira veszik a munkásokat meg általába a kisembereket.
2014. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4. 54%-os, ez aztán a konklúzió. Mert az LMP nem a korábban kihullott, szétrebbent pártokból verbuválódott, ááá.... Te komolyan elhiszed, hogy az LMP egy új politikai erő? :D
2014. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Én a Fideszre fogok szavazni.
2014. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Igen elhiszem h az LMP egy új politikai erő. Biztos vannak a pártban olyan emberek akik más pártból kerültek oda, de a pár vezetősége legalább nem a mszp-fidesz volt tagjai.
2014. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
egybként más meg nincs akire szavazhatnék. Fidesz egy a haverokat képviseli semmi mást, jobbik pedig egy bohóc párt tele hülyeségekkel.
2014. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd jönnek a liberális Fodor Gábor és Gyurcsány Ferenc. Egycsapásra megoldja a problémát.
2014. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!