Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pont a választás előtt...

Miért pont a választás előtt szándékozik a Kormány feloldani a titkosszolgálati jelentéseket az ösződi beszédről?

Figyelt kérdés
Elsősorban fideszes válaszokat várok, persze mások is válaszolhatnak.
2014. jan. 8. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre akkor lehetne választ adni ha tudnánk mi van benne. De biztosan a választások miatt szerintem, ja és fideszes vagyok.
2014. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a kormány úgy véli, az ellenfelet lejárató dolgok vannak benne. Vagy olyasmi, amit erre használhat. Nem kell ahhoz se fideszesnek, se fidesz-ellenesnek lenni. Kormány is, más is, a saját érdekei szerint cselekszik. Az előrejutás szerinti racionalitás már rég kiveszett.
2014. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván azért, hogy a választások előtt emlékeztesse az embereket, hogy milyen aljas, utolsó párt az mszp, ami az egész baloldalt megfertőzte már, mind egy és ugyanaz.

De ez miért probléma? Legalább még kevesebb szavazója lesz ennek a csőcseléknek, és a Parlamentbe sem jutnak be.

A bal oldalnál minden jobb, még a Fidesz is.

Jobbik vagyok amúgy.

2014. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az mszp-t már nincs értelme lejáratni. az már automatice müködik... (lejáratja az önmagát)
2014. febr. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!