Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Romák miért nem alapítanak...

Romák miért nem alapítanak egy saját országot. Végtére is önálló ország tök jó lenne nekik is. Mondjuk kapnak egy földrész pénzt is hozzá eu tòl. Miért hülyeség? Lehet tök jó lenne nekik is!

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 10:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:


"kell nekik adni egy megyét (igen akár a sajátom is odaadnám hogy megszabaduljak tőlük) "


Neked van egy megyéd?


szőrszál hasogatás amit csinálsz a megyére gondoltam ahol lakom de ezt te is tudod csak kihasználtad az indulatból kifolyólag rossz megfogalmazásom

de tudod mit okos enged te meg pukkadj meg

2014. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 tetro ***** válasza:

12.59

igen, valóban szőrszálhasogatás, hogy kiket és honnan telepítesz ki egy területről, ami nem a tulajdonod, és telepítesz be oda 700ezer embert akaratuk ellenére. valóban csak egy szőrszál... jó nagy kutya lehet az, aminek ekkora egy szőrszála :D

2014. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Andizsuzsi ***** válasza:

"szőrszál hasogatás amit csinálsz a megyére gondoltam ahol lakom"


Nem, nem szőrszálhasogatás. Mert ha véletlenül abban a megyében laksz, ahol én ingatlannal és földterületettel rendelkezem, akkor ne ígérgess az én kontómra. És gondolom, ezt más megyédbeliek is így gondolják.

2014. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

"Végtére is önálló ország tök jó lenne nekik is."


Hát nagyon. Szerinted kin élősködnének?

2014. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

És kitől vennéd el azt a területet? Én pl biztos nem költöznék ki, hogy a cigányok saját országot kapjanak. De ez fordítva is igaz, szerintem a cigányok nagy része sem költözne el, mert te saját országot akarsz nekik adni.

És hogy tartod ott őket? Mi van ha nem jön össze a saját országuk? Gondolod ott maradnak? Visszajönnek Magyarországra ugyanúgy, mi semmit nem nyernénk vele, még területet is vesztenénk. Vagy körbekeríted őket és fegyveres határőrökkel őrizteted? Igazán h..lye ötlet.

2014. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%
13-mas, az érdekelt valakit hogy a magyarok mit szóltak a feldaraboláshot? Vissza kell őket küldeni oda ahova valók. Nem hülyeségből jöttel el...már nem lenne cigányság mert ott azért amit itt művel a 80% már lefejezték volna őket
2014. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Megenné őket a fene.
2014. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Jól hangzik. Úgy konkrétabban mire gondoltál? A Nagykunságra, a Nyírségre, a Kisalföldre, vagy Budapestre? Ja és szóltál már az Eu-nak, hogy mivel már van saját országuk a cigányoknak, ideje lenne megkapniuk a pénzt is?

Mert enélkül nem fog menni.

2014. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A gondolatod valóban nem hülyeség, csak épp nem kivitelezhető több okból se- először is maguk a zsidók is csak a a XX.század közepén voltak képesek országot alapítani addig minden állam megakadályozta őket. holott a zsidóság már i.e felszabadult és nem volt rabszolgaságban és egyre tanultabb intelligens fajjá nőtte ki magát.


a romák viszont Indiából menekültek még i.u és széledtek szét Európába ahol lenézték mindig őket, de felemelni ezt a réteget, egyik nemzet se akarta- hisz akkor nem lett volna olyan réteg amelyik a legalja munkát elvégezte volna- mint a kubikolás, a csatorna tisztítás, vályogtégla készítés- és különböző házaló mesterség, mint köszörűsök, lábasfoltozók akik járták az országot.Ennek a rétegnek soha nem volt annyi jövedelme, vagy csak kis százalékuknak, hogy a gyermekeiket taníttassák igy analfabéták maradtak mindenhol a Európában, de voltak olyan országok is ahol szószerint rabszolgaként éltek több századon keresztül ilyen volt Románia is- onnan menekült hozzánk a mai itt élő romák 75% a talpasok" analfabétaként, elvadultan, és senkiben se bízva, mert annyit bántalmazták őket Romániában amióta csak éltek

2014. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Rózsikaa válasza:
Tudod mit,építs saját magad körül egy falat,és jól dugd el magad! "miért tik azt hiszitek (fehérek)-hogy jobbak és tiszteletre méltóak vagytok? hm..elgondolkoznál azon szerintem te is hogy,ha látnád hogy mit tesznek ! Isten egyformának teremtett minket,miért szerinted külömbbözünk,most attól hogy ha te (tik) fehérek vagytok ,mi meg barnák akkor most külön kell minket tenni! ti sem vagytok jobbak !! és képzeld még talán rosszabbak,szemtelenek!! gondolkodj el mit írsz ki te faj gyülölő! na és fogad meg a tanácsomat(építs magad körül falat) !!! .. chöö:P
2014. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!