Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok felháborodva,...

Csak én vagyok felháborodva, hogy külföldi magyarok is szavazhatnak pártra?

Figyelt kérdés
Közük nincs Magyarországhoz,nem is ide adóznak,itt születtek és/vagy tudnak magyarul,és ezért alanyi jogon szavazhasson? Ő döntsön én életemről,mikor őt nem fogja sehogy befolyásolni mi van itthon? Keljetek már fel..
2014. jan. 18. 00:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Én is felvagyok, de a nagy magyarok szerint hazaáruló, aki nem támogatja határon túl ragadt honfitársainkat. Ideág jutottunk. Már olyanok is dönthetnek a sorsunkról, akik talán még magyarul sem tudnak vagy még az országban sem jártak soha.
2014. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
És ha esetleg 3-5 év múlva - vagy talán előbb is - haza szándékoznak jönni?
2014. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak te vagy felháborodva. Kell Viktorkiránynak a szavazat a következő négy évhez is...
2014. jan. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

"És ha esetleg 3-5 év múlva - vagy talán előbb is - haza szándékoznak jönni?"


Tegyék azt. Előbb jöjjenek haza, ÉLJENEK ITT, aztán szavazzanak, és viseljék a szavazatuk következményeit is.


Ne más farkával verjék a csalánt!

2014. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

1. Első baromságot beszél, mert csak úgy kaphat állampolgárságot az illető, ha tud magyarul.

2. Úgy nézz ki igen, mert határon túli magyarok nem a szerint fog szavazni, hogy ki ad neki több pénzt, hanem a szerint, hogy ki áll ki mellettük az anyaországon belül hatásos módon az őket elnyomni kívánó Kisantant államokkal szemben. Ami logikus is az én szememben.

Magyarul Ő a szerint fog dönteni. hogy kiben van diplomáciailag nagyobb potenciál. Ki a aki az ország érdekeiért a legjobban ki tud állni.

Magyarul tud annyira tájékozott lenni a pártok külpolitikai tevékenységében, mint például a Csonka országban élő nemzet testvérei.

2014. jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

"Tegyék azt. Előbb jöjjenek haza, ÉLJENEK ITT, aztán szavazzanak, és viseljék a szavazatuk következményeit is.

Ne más farkával verjék a csalánt!"


A 90%-uk azt is teszi. Megszavaz tavasszal egy pártot és mondjuk ősszel hazajön vagy max. jövőre. Amúgy meg a családjuk itthon van és gondolom egyeztetnek politika ügyben...

2014. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Engem jobban zavar, hogy a hazai szavazóbázis jelentős része az érzelmeire hallgatva szavaz, és nem a józan eszére. Ehhez képest elhanyagolható az a néhány képviselő akiket bejuttatnak.
2014. jan. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

"Engem jobban zavar, hogy a hazai szavazóbázis jelentős része az érzelmeire hallgatva szavaz, és nem a józan eszére."


Ha a józan eszére hallgatna, akkor nem menne szavazni, mert tökfelesleges.

2014. jan. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
hát igen..
2014. jan. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

tudod sokan így látják, ami nem jó"

persze nektek semmi sem jó sőt minden ----

2014. jan. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!