Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok felháborodva,...

Csak én vagyok felháborodva, hogy külföldi magyarok is szavazhatnak pártra?

Figyelt kérdés
Közük nincs Magyarországhoz,nem is ide adóznak,itt születtek és/vagy tudnak magyarul,és ezért alanyi jogon szavazhasson? Ő döntsön én életemről,mikor őt nem fogja sehogy befolyásolni mi van itthon? Keljetek már fel..
2014. jan. 18. 00:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
mikor találkozunk, és hol
2014. jan. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Mikor valljátok már be, hogy igazából az zavar titeket, hogy a külhoni magyarok nem az Mszp-re fognak szavazni? Eddig még szinte csak mszp szimpatizánsokat láttam háborogni ezen. :)
2014. jan. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Én csak azt bírom hogy jön itt mindenki az "ő ne döntsön az életemről" dumával. Mintha nem mindegy lenne hogy 5 vagy 6 millió birka megy el szavazni.
2014. jan. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Kerdezo

"Közük nincs Magyarországhoz,nem is ide adóznak.."


Csak nem a libasra gondoltal? Mert Ô Ausztriaban adozik....

2014. jan. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

" És ha esetleg 3-5 év múlva - vagy talán előbb is - haza szándékoznak jönni?"


Értem. Ne szavazhasson esetleg minden magyar állampolgár Izraelben is? Mert hát mivan ha a következő 3-5 évben oda szeretne kitelepülni?

2014. jan. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%

"Eddig még szinte csak mszp szimpatizánsokat láttam háborogni ezen. :)"


Akkor láss egy Jobbik szimpatizánst is:

Kva annyát orbáncnak, amiért szavazati jogot adott idegeneknek. Bármennyire űbermagyar az a paraszt, ha nem él itt ne nagyon szavazgasson!

2014. jan. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Meg a magyarorszagon elok kozul is csak azoknak adnek szavazati jogot,aki adot fizet ( ill.a nyugdijasoknak,akik mar eleg adot fizettek idealis esetben) . Kicsit nonszensz,hogy olyan dont a sorsomrol,aki nem osztozik a terheimben. Egyebkent ez a kulfodli levelben szavazas lesz a kovetkezo mutyi : gyakorlatilag semmit nem kell igazolni,senki nem fogja ellenorizni,hogy ki hol mit csinal,hogy adja fel a levelet,vagy feladja-e egyaltalan , boritekolhatoan csak fitymavoksok fognak erkezni,ha pedig valaki keresi majd a szavazocedulakat akkor 600 evre titkositjak azokat.
2014. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
,,Nem mind1 hogy 5millió vagy 5 millió és 100 000 ember szavaz "
2014. jan. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%

Nem Magyarország az első, ahol szavazhatnak a más országban élő, de ugyanolyan nemzetiségű emberek!

Abban viszont Magyarország biztosan az első, hogy ezt ilyen rosszindulatúan fogadja...Ha normális gondolkodásúak lennétek, akkor elszégyellnétek magatokat az írásaitok miatt, de nem fogjátok, mert kicsinyesek, irigyek, és pénzéhesek vagytok, akik adózáshoz kötnék a nemzetiséget! Szerintem bárki is győz, ti így is úgy is sírni meg nyavalyogni fogtok csak!

2014. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18%
Tavaly meg kaptam az állampolgárságot, ennyivel tartozom Orbán Viktornak, hogy rá szavazak
2014. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!