Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon tudok e majd szavazni...

Vajon tudok e majd szavazni április 6. án?

Figyelt kérdés

Április 4.én leszek 18 éves, és arról szeretnék érdeklődni, hogy megvalósulhat e a szavazásom. Vagy újabb 4évet kell várnom?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 19. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Le lett írva ezerszer. Az szavazhat, aki a választások napjáig betöltötte a 18. életévét.


Te április 4-én leszel 18. A választások 6-án lesznek. Na szerinted szavazhatsz?

2014. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
igen de csak a jobbikra.
2014. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

2#

tényleg idióta vagy. (èrtem én a viccet...)

2014. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hányadik olvasatra vagy képes megérteni az elemi szintű szövegértést.


Aki 1996. április 5-én született, az MÉG szavazhat. Aki április 6-án, az MÁR nem, csak majd négy év múlva, mert az aznap lesz 18 éves, és a törvény a "18. életévét betöltött" szavazópolgárról beszél. A betöltés a születésnap utáni következő nap nulla órájától számít, azaz április 7. -én 0.00-tól.

2014. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Április 4-ről szóljon az ének, felszabadulva zengje a Nép!

Érctorkok harsogva zúgják a szélnek Felszabadítónk hősi nevét!

2014. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!