Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-ban a politkiai pártok...

2018-ban a politkiai pártok hatalma hogy, fog megoszlani?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Fidesz-Kdnp, A Baloldali összefogás és az Lmp uralja a mezőnyt. De mi lessz négy év mulva? Konzervativ érzelem. Szociáldemokrácia. Vagy a liberalizmus?

2014. jan. 23. 12:22
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Vagy megerősödik a szélsőjobboldal és a Miép jelentős támogatotsághoz jut.
2014. jan. 23. 12:25
 2/26 acelsziv ***** válasza:
Megmondom,ha előbb még leírod az euró/forint árfolyamot 2018 -ig hetekre lebontva.
2014. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése vlgett akkor kijavitom kérdésem úgy hogy, zirka hogy, fog megoszlani.
2014. jan. 23. 12:36
 4/26 anonim ***** válasza:

Miféle Miép kérdező? Te hol éltél eddig, a Holdon? Gondolom a Jobbikot akartad írni. Méghogy az Lmp uralja a mezőnyt? Szerintem a Jobbik még a Bajnai-Mesterházy-Gyurcsány torzszüleményt is verni fogja már idén.

2018-ban a jó Isten se tudja hogy mi lesz a mostani zűrzavarban.

2014. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem nagyon foglalkoztam eddig a szélsőjobboldalal. Jómagam SZDSZ-es vagyok. Még diákéveim során jöttek a Miépesek hivtak minket a Száddám Husszeini ellen háborúzni és cigányokat ölni de mi diákok illedelmesen visszautasitottuk őket.
2014. jan. 23. 14:35
 6/26 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon foglalkoztam eddig a szélsőjobboldalal. Jómagam SZDSZ-es vagyok. Még diákéveim során jöttek a Miépesek hivtak minket a Száddám Husszeini ellen háborúzni és cigányokat ölni de mi diákok illedelmesen visszautasitottuk őket."


Mi van? :D

2014. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Hol volt cigányirtás? Én hogy maradtam le róla? Te egy alternatív valóságban élsz kérdező?
2014. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező te valami csúny szer befolyása alatt állhatsz. Egyébként meg honnan a jó.... tudnánk megmondani mi lesz 2018-ban? Nem vagyunk időutazók... És ki akarna "cigányokat" irtani?
2014. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Végtére annyit is értek. A Hitler a német király üldözte őket északról itt délen pedig a Rákosi Mátyás partizánmozgalma harcolt ezek ellen a pénzhamisitó vasbakancsos pestiek ellen. Igaz 1956-ban a vezérüket a Horthy Miksát villamos székbe ültették a Vatikánban ennek köszönhetően tudott Bill Gates terjeszkedni hamburgba és igy terjedt el a Commodore számitógép európában. De engem most a jövő körülbelüli politikai felállása érdekel. Gondolom ti sem a Csurka Istvánt akarjátok miniszterelnöknek. Ennyi erővel újraválaszthatnátok Horn Gyulát. Szeméyes véleményem szerint Dr Kupa Mihály idősebb testvére alkalmas lenne miniszterelnöknek. Elvégre hithű borlovag.
2014. jan. 23. 21:15
 10/26 anonim ***** válasza:

Miféle szélsőjobboldal ?

Szélsőjobboldal nem létezik, Magyar Hajnal már nincs.

Ha a Jobbikra gondoltál - mint szélsőjobboldaliak - akkor ezt kikérem magamnak. Bírósági végzés van arról, hogy nem lehet őket szélsőjobboldalinak hívni.

Ők radikálisok, és NEM szélsőjobboldaliak, fasiszták vagy nácik, ahogy sokan mondják.

Elmondok valamit: baloldali összefogás már nem elég...

És igen, a jobboldal megerősödik, és 2018-ban már biztos nyer.

Remélhetőleg már idén is nyernek.

Amúgy tájékoztatlak, hogy LMP süllyedő hajó, lényegében már nem is létezik...

2014. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!