Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-ban a politkiai pártok...

2018-ban a politkiai pártok hatalma hogy, fog megoszlani?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Fidesz-Kdnp, A Baloldali összefogás és az Lmp uralja a mezőnyt. De mi lessz négy év mulva? Konzervativ érzelem. Szociáldemokrácia. Vagy a liberalizmus?

2014. jan. 23. 12:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Te is itt jugoszláviában élsz. Mert mi itt nem olyanok vagyunk mint ahogy, a vezetőségetek beálit minket hogy, elszlávosodtunk. Lehet meglepődzs de mi anyanyelvi szinten nem a szerbhorvátot hanem a magyart beszéljük. És képesek vagyunk hazán és magyarország politikai életét követni.
2014. jan. 23. 23:52
 22/26 anonim ***** válasza:
Irány a diliház! Te valami vicc vagy, vagy egy durván skizofrén egyén.
2014. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Komolyan én vagyok az első aki észreveszi, hogy a kérdező trollkodik és szívat itt mindenkit? :D
2014. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 acelsziv ***** válasza:
uccsó: Neeem. Én is szivatom őt :D
2014. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
a jobbik sz@rba se lesz..se most, se 18-ban....a 3. helyre esélyes, de ha vona így halad, akkor a pártja a miép sorsára jut...idióta óvódások vagytok csak, akik a vágyaikat írják le, de racionálisan képtelenek gondolkodni... még az új választási rendszert sem ismeritek, a jobbik lesz ennek a nagy vesztese................kisebb frakciójuk lesz, mint most...ha 2-3 egyénit megnyernek már tapsikolhatnak, a listással meg kb. kitörölhetik.....................
2014. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Dick Esmen ***** válasza:
Ezt még is honnan lehetne tudni 2014-ben?
2014. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!