Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalnak tulajdonképpen...

A baloldalnak tulajdonképpen az a baja a paksi fejlesztéssel, hogy nem ők tudják lenyúlni a nagy pénzeket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
a szocik még 2018ig biztosan nem fenyegetnek közpénzeket
2014. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Még csak nem is az, hogy esetleg nicns rá szükség. Az a bajuk, ami jogos, hogy semmilyen hatástanulmány nem készült előtte. Honnan vesznek a hűtéshez vizet, mi lesz a Duna ökológiájával stb.

Olvass el ebben a témában szakértők véleményét is. Akkor megérted, hogy miért ellenzik ezt az elhamarkodott országeladósítást.

2014. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
2-es, lehet, hogy hivatalosan ezt mondják, de hidd el, valójában tényleg az a bajuk, hogy a fideszes nagykutyák nyúlják le a pénzt és nem ők.
2014. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kérdező és 3-as: és az jobb, hogy most ezek nyúlják le a MI pénzünket és a TIÉTEKET ??
2014. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem jobb, ugyanott vagyunk.

Csak szerettem volna rá felhívni a figyelmet, hogy ezeknek sincsenek tiszta céljaik.


De hol mondtam én olyat, hogy a mostaniak jobbak? Egy szóval nem írtam.

2014. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Erről beszéltem. A Fidesznek MINDENT elnéznek.
2014. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

"A baloldalnak tulajdonképpen az a baja a paksi fejlesztéssel, hogy nem ők tudják lenyúlni a nagy pénzeket?"


Fején találtad a szöget. Ez a 3000Mrd, ami a végén 7500Mrd lesz, nagyjából a fele-kétharmada a Közgépnél landol, annak tisztán a fele magánzsebekbe. Ki ne szeretné ezt hatalmilag a saját holdudvarába dobni? A nép meg úgyis fizeti, mit tudnak tenni?

2014. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Több okbó is hülyeség ez a paksi fejlesztés, de ez biztos benne van.
2014. jan. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A baloldalt miért zavarja? Gondolom ezért igen. Hiszen ahogy megfigyelhettük minden politikusnak csak a zsebtömésen jár az esze.


Hogy nekem miért nem tetszik? Mert úgy érzem visszafelé haladunk. Nézd meg Németországot, Ausztriát, Svájcot, Hollandiát. EGYSZERŰEN nem mondhatod, hogy nekik nem megy jól. És az atom felé orientálódnak? Spec Ausztria 1978-ban kezdett elkanyarodni ettől az iránytól. Mi meg itt, 2014-ben célirányosan haladunk a múltba.


Illetve ekkora pénzek elköltéséről baromi jó lenne népszavazást indítani, szerintem Magyarország nagy része leszavazná.

2014. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

""A baloldalnak tulajdonképpen az a baja a paksi fejlesztéssel,""


Jönnek a választások! Más semmi.


2009-ben ők is a bővítés mellet álltak SŐT....



[link]

2014. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!