Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek a Magyar Gárdától...

Miért félnek a Magyar Gárdától a sajtóban?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom (a ballib sajtóból), hogy a Magyar Gárdát (ami szerintem igazán hasznos szervezet - pedig nem is vagyok Jobbikos)rossz szavakkal illetik meg, pedig azok nem is öltek meg embereket, csak az idős, magyar embereket védik a bűnözőkkel szemben. Már megint a ballibások forgatják fel a sajtót ezekkel a hazugságokkal? Miért ne lenne az országnak egy olyan szervezete, ami a tisztességes magyar embereket védi?

2014. jan. 26. 13:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
7%
Először válaszolni akartam, de már az első néhány komment után láttam, hogy a színvonal kb. 0.
2014. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

ma 15:03

És a megjelenésed semmit sem javított ezen. :(

2014. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%

"Miben volt hasznos a Magyar Gárda az ország számára?"


Nem vagyok gárdás, de ők ingyen kint voltak homokzsákot pakolni, míg a TEK elég komoly pénzért ment ki.


Ez például hasznos.

2014. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
24%
A 14:35- is nagyon jó.
2014. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Dick Esmen ***** válasza:
82%

Mert félelemkeltő,fasisztoid képződmény.

Anno az SA tagok is mentek néhány idősnek segíteni(propaganda célból).

2014. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

A képen valószínűleg a kérdező látható:


[link]

2014. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Utolsó: ezt meg miből gondolod hogy én vagyok? Egyáltalán tudod a teljes nevemet? Tudod hogy hány éves és honnan való vagyok?

Vagy csak te is egy aberrált liberális agyhalott vagy? Húzz az origóra, vagy az indexre, ott hülyítsd a népet.

2014. jan. 26. 19:10
 28/31 A kérdező kommentje:
Mindennek van határa, de amit egyes liberálisok művelnek, az már hihetetlen, még az orvos sem tud azon segíteni. Kár, hogy meddig fajultak el a dolgok.
2014. jan. 26. 19:14
 29/31 anonim ***** válasza:
61%
Aki szerint a Magyar Gárda félelemkeltő, az tegye fel magának a kérdést, és válaszoljon őszintén! Melyiktől félnél jobban, ha éjszaka szembejönne az utcán: egy csapat gárdistától v egy csapat cigánytól?
2014. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
41%
Látom hajlandóság sincs arra, hogy bármit felfogjatok az önkényesen alakuló erőszakszervezetek károsságáról. Akkor csak azt tudom mondani, mint általában a értetlenkedő széljobbereknek: szar lesz neked. Mindenki szembe fog jönni, nem arra megy a világ, amerre szeretnéd. Nem lesz faji alapon ítélkezés, multik kitoloncolása, EU összeomlása, stb baromságok.
2014. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!