Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek a Magyar Gárdától...

Miért félnek a Magyar Gárdától a sajtóban?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom (a ballib sajtóból), hogy a Magyar Gárdát (ami szerintem igazán hasznos szervezet - pedig nem is vagyok Jobbikos)rossz szavakkal illetik meg, pedig azok nem is öltek meg embereket, csak az idős, magyar embereket védik a bűnözőkkel szemben. Már megint a ballibások forgatják fel a sajtót ezekkel a hazugságokkal? Miért ne lenne az országnak egy olyan szervezete, ami a tisztességes magyar embereket védi?

2014. jan. 26. 13:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%
Mert a Magyar Gárda megvédi a magyarokat a cigányterrorral szemben, márpedig a ballib (ami igazából se nem baloldali, se nem liberális) sajtó gyűlöli a magyarokat.
2014. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
39%
Tehát kérdező, akkor a világ legnagyobb része szerinted nem normális ország, mert meglehetősen kevés állam van, ahol a bűnözőket kivégzik. Ahol van, azok legnagyobb része katasztrofális világ, hogy utána visszasírnál egy cigány putrit :)
2014. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
43%

"De azt nem igazán látom, hogy miben volt hasznos"


Azt mindenki tudja, hogy a magadfajtának nem számít, ha a magyaroknak mondjuk hasznos volt és jobb lett az életük a Gárdának köszönhetően. Sőt, szerintem neked ez még kifejezetten fáj is, hogy magyar földön magyaroknak segítenek.

2014. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező: mit nyüszítesz egy nem létező, betiltott szervezet miatt? Fogd már fel, hogy a gárdádnak annyi, és nem érdekli a társadalom 90%-át. Ne nyilas galerik akarjanak az országban önbíráskodni, akik politikai ideológiával, politikai hátszéllel gyűlölködnek, hanem olyan becsületes emberek, akik szeretik a hazájukat és embertársaikat vallási, politikai meggyőződéstől függetlenül.
2014. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%

"Ahol van, azok legnagyobb része katasztrofális világ"


Ez igaz. Például Amerika.

2014. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

A gárda tényleg sok jót is tett. Én tudom, Borsod-ban lakom és nem vagyok cigány. De az, aki tényleg nincs itt és mindent elhisz a médiának, akik a bűnözőknek ( és a kisebbségnek ) kedveznek, azt nem égetem el máglyán :). Valamilyen szinten érthető, csak az ne oktassa ki az élő nem cigány tanúkat, hogy a gárda rossz.

Egyébként ha már a cigányokról van szó:

Tegyük fel, hogy van egy céged ( nekem sincs, csak tegyük fel, hogy most neked van ). Oda állít a tanulatlan, tapasztalatlan cigány munkaerő a követeléseivel, pl. 100 000 Ft feletti fizetés, 30-40 nap szabadság + betegszabadság, biztosítani, hogy ő betudjon járni. Te felvennéd? Amennyiben igen, ott mernéd hagyni őrizetlenül őt meg az értékeket? Amennyiben meg erre is igen a válasz, te komolyan elhiszed, hogy ő akkor is dolgozik amikor nem vagy ott?

Nézd a tényeket: a gárda sokat segített, pl. itt vidéken ( egyébként utálom ezt, hogy Budapest a város és minden más vidék ) és a cigányok nem akarnak semmit sem csinálni. Tényleg nagyon kevesen vannak, akik a lopást és a panaszkodást leszámítva csinálnak valamit.

~egy borsodi

2014. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
13:43 -é a pontos válasz.
2014. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, stílusod miatt ugyan nem érdemelnél választ, és kevés az esély rá, hogy felfogd, de talán...


Egy indulatoktól fűtött, öntörvényűen ítélkező, és önmagát szervező erőszakszervezet, ami nem az általánosan elfogadott, a nép által megszavazott (gyengébbekkedvéért: az állam), milyen garanciákat és biztonságot tud adni? Ilyen csoportokat alulról szervezni káros. Az sem mentség, hogy a társadalom egy rétege hívja életre. Erre a feladatra vannak hivatalos csoportok.

2014. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%

"Ilyen csoportokat alulról szervezni káros. Az sem mentség, hogy a társadalom egy rétege hívja életre. Erre a feladatra vannak hivatalos csoportok."


Hol vannak a problémát megoldó, hivatalos csoportok?

Én nem látom, hogy nagyon megoldanának bármit is. Ha megtennék, akkor nem lenne igény a gárdára.

2014. jan. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"Erre a feladatra vannak hivatalos csoportok."

Akik nem teszik a dolgukat. És emiatt teljesen normális viselkedés, hogy az emberek előbb-utóbb bármilyen eszközt igénybe vesznek csak hogy megvédjék értékeiket, életüket. Úgy látszik sokaknak nem tűnt fel, hogy az utóbbi időben egyre drasztikus módszerekkel kénytelenek megvédeni magukat az állampolgárok (lásd uborkás eset, fagyállós eset, és legutoljára az idős bácsi, aki piszkavassal agyonverte az őt kirabolni próbáló cigány asszonyt). Akkor már nem inkább egy gárda, vagy ehhez hasonló szervezet lenne célszerűbb? Az ő jelenlétükbe eddig még senki sem halt bele.

2014. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!