Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok Vona Gábor londoni...

Mit szóltok Vona Gábor londoni látogatásához?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a vélemények pro és kontra.

2014. jan. 26. 21:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
22%

"A hírekbe ezt mondták be,egyébként meg,te össze számoltad az ANTIFA tüntetőket?Ne röhögtesd ki magad kérlek..."


Össze hát! :D


Annyi biztos, hogy ti röhögtettétek ki magatokat, de legalább lehetett egy jót hisztériázni (egy gazdaságilag, politikailag nem jelentős ország egyik nem is kormányzópártja miatt).


Ha nem csináltátok volna a hisztit szerintem azt sem tudta volna meg senki, hogy Londonba megy.

2014. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
67%

Pro: elment az országból.

Kontra: vissza is jön.

2014. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
35%

"Megmosolyogtató,hogy az értelmi fogyatékos jobbikosok itt is hogy védik a polgárikörös orbán-szülemény zázrivecet.:)"


Érdekes, én értelmi fogyatékosokat a tegnapi ballib összeröffenésen láttam, az volt igazán megmosolyogtató! :)

2014. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik Jobbikos hülyébb, mint a másik. Legalábbis az isemrőseim közül.
2014. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 MolotovPunk ***** válasza:
52%

Ne beszélj balf_szságokat,úgy írod,értelmezed a dolgot,ahogy akarod.De ne írd úgy,mint ha én is ott lettem volna.Ha pedig már TVRe hivatkozunk Tvben azt mondták be,hogy Vona szónoklatán kicsi kb 80 fős tömeg jelent meg.Több adón is.Nézz utána.(Én kerekítettem 100ra.)

Szóval,nem sok mindenkit érdekelt az infója,ergo nem volt tolongás ott sem :D

2014. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

" hivatkozunk Tvben azt mondták be,hogy Vona szónoklatán kicsi kb 80 fős tömeg jelent meg.Több adón is.Nézz utána.(Én kerekítettem 100ra.)

Szóval,nem sok mindenkit érdekelt az infója,ergo nem volt tolongás ott sem :D"


És akkor ezért kellett a médiahisztit csinálni? :D

2014. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 MolotovPunk ***** válasza:
45%

Kötelező volt Londonba menni ezért a 100 emberért?

Nem.Amúgy meg kutyát nem érdekli mi volt ott,véletlenül hallottam hírekben infókat.Ennyi...

2014. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
21%

Sikerült az összes európai antifasisztát össze gyűjteni egy helyre. Mind a 150-et :DD

Végül is nem rossz arány ahhoz képest, hogy 2 hete másról sem szólt a brit média minthogy meg kell akadályozni Vona látogatását.

2014. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 MolotovPunk ***** válasza:
21%

Bízz azért benne,de úgysem kerülnek kormányra.

Kevés lesz ez a boldoguláshoz.

2014. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
22%
Úgy látszik nem csak hazánkban vergődik a baloldal. Régebben biztos összetudtak volna szedni 150-nél több ellentüntetőt egy ilyen antifasiszta megmozduláshoz.
2014. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!