Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért emelik a rendőrök...

Miért emelik a rendőrök fizetését (pont a választások előtt) mikor egész nap csak traffipaxoznak a kocsiban ülve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Így csábítják a fiatalokat rendőri pályára, hogy lehessen mégtöbb trafipaxos.
2014. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
a traffipaxos büntikből lesz a fizetésük..
2014. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Mert jönnek a választások. Kb, 3000-n vannak, az három ezer család, feleségek, 18 évet betöltött gyerekekkel. Az mind szavazó.

Ugyan ezt csinálták 2002-ben is.

Ja nem csak traffipaxoznak, hanem ki mennek mikor Rostás Gáspár veri a családját, és két perc múlva az egész utca őket veri.

2014. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem is emelnek fizetést nekik, nem tudom honnan vetted.

Gondolom jó csinálni a fesztivált.

2014. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"mikor egész nap csak traffipaxoznak a kocsiban ülve?"


Hol és hány rendőr?, Ja hogy a nyomozók és a többi rendőr is a traffiban ül? Én nem láttam őket, hébe-hóba látok 1-1 traffit, de nem ennyi rendőr van az országban.


Egyébként Orbán ígéretet tett nekik, hogy ők lesznek a következők a pedagógusok után a fizetésemelésre. Gondolom kell neki a szavazat, hiszen elvette tőlük a nyugdíjat és valahogy vissza kell őket csábítani. Nem beszélve arról, hogy tömegesen szerelnek le és nem marad rendőr, kell valamit lépnie.

2014. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Kédező. 30.000 rendőr van Mo-n. Szerinted mind trafizik??? Kb 100-200 rendőr trafizhat mindössze, akiknek van jogosultsága.

Inkább maradtál volna csöndben.

2014. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azét mert primitív vagy, és fogalmad sincs miröl beszélsz, sajnállak TE....
2014. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Viszonylag olcsón megvan és a mindenkor kormányzat egyik legfontosabb berkében eléri, hogy a morgolódást a szar körülmények és a korrekt munkavégzés esetleges akadályozása miatt, kevesebbet morgolódjanak az érintettek.
2014. jan. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"persze, 100-200 rendőr az egész

országban?"


mi ebben az érthetetlen? Ennyi rendőr trafizik a többi mást csinál.


Egy kórházban lehett 100 orvos van de csak 5 szívsebész. Nem mind ugyanazt csinálja.


Én utálom aki gyorsan megy. Adófizető vagyok és azért is fizetek, hogy a rendőrök bemérjék az ilyeneket.

Jól teszik!

2014. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 SimkoL ***** válasza:
#13: Nem tudom mi a szakmád vagy mivel foglalkozol, a te a saját állásodban is lehetel más szemében 'bunkó, barom...' és még finom voltam. A 'nyóc' osztályodra büszke lehetsz, egy kulturált, művelt ember nem ír ilyeneket.
2014. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!