Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha székely magyar rovásírással...

Ha székely magyar rovásírással a bal csuklóm belsejére (kb.5 cm az egész) a nevem rá van tetoválva, akkor a rendőrségi alkalmasságin megbuktathatnak? Hallottam hogy látható helyen nem lehet tetoválás, de pl. egy karóra pont eltakarja.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Meg. De nem ezzel kell foglalkozni.
2013. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mi az hogy "nem ezzel kell foglalkozni"?
2013. márc. 5. 17:11
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Első körben automatikus bukta, de ha megtámadod akkor 10-ből 9.szer utána engednek tovább. Csak plusz macera. Meg a kiképzésen sem szeretik az agyon varratott str!ici kinézetű embereket.
2013. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sehol máshol nincs tetoválásom!

Nagyapámnak volt ilyen a bal csuklóján (természetesen a saját nevével) és az ő tiszteletére csináltattam meg tavaly énis. (hasonló okokból leszek rendőr is)

2013. márc. 5. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

"hasonló okokból leszek rendőr is)"


Hát, ha nem szedeted le, nem leszel.

2013. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezt mond majd a felvételiztetődnek is. Amúgy 5 osztállyal nem lehetsz rendőr.
2013. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben tetoválás megengedett, csak a felirattal szívóznak és ha ezért valaki megbuktat az vagy sötét, vagy hungarofób vagy mindkettő egyszerre.

Ilyenkor lehet azonnal az országgyűlési biztoshoz fordulni.

2013. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly jelentkeztem,az én hátamra a turul madár van rávarva (egész hátas),húzták a szájukat de azért továbbengedtek.Ha más problémád nincs akkor szerintem nem lesz akadály!Sok sikert!

2013. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"Én tavaly jelentkeztem,az én hátamra a turul madár van rávarva (egész hátas),húzták a szájukat de azért továbbengedtek.Ha más problémád nincs akkor szerintem nem lesz akadály!Sok sikert!"


Valószínűleg azért engedtek tovább mert nem látszó helyen van. Szerintem érthető, hogy miért nem lehet LÁTHATÓ helyen tetoválás. Kicsit vicces lenne, hogy egy sittes kinézető rendőr intézkedik.

2013. márc. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Syrakusa ***** válasza:
100%

"Kicsit vicces lenne, hogy egy sittes kinézető rendőr intézkedik."


Ez itt a legnagyobb probléma,hogy az emberek túlságosan előítéletesek,beszűkűlt látókörűek.Azért,mert valakinek tetoválása van(ne adj Isten látható helyen)akkor az biztos sittes(sittes kinézetű)(mert csak a sitteseknek van,lehet)vagy esetleg strici,díler stb.... Ez annyira egy elcseszet kúltúrális minta....... Vannak szinte művészi tetoválások,sok helyen(igaz főleg törzsi körülmények közt)még kiváltságot is jelent.Bezzeg amikor egy bombázó testű nőn egy művész testfestést mutat be (akármilyen kiállításon)azt csodálják,mert milyen esztétikus,művészi stb......ott mondjuk soha nem az jön le,hogy ocsmány qrva ,mert meztelen(vagy félmeztelen)a festék alatt........

2013. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!