Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterházy újabb baklövése?

Mesterházy újabb baklövése?

Figyelt kérdés
Vicc ez az ürge komolyan. Egy beszéden belül 2 bénázás/hazugság? A köteles sztoryt már nem kell bemutatni, de mint kiderült, az életrajzi videójában is hazudott. Azt állítják benne, hogy a kis Attikának problémái voltak az iskolában a hatalmas igazságérzetével, mert folyton kiállt az osztálytársai mellett, és hasonlók. Riporterek visszamentek a gimibe is, meg az általánosba is, és minden jót mondtak róla, de ilyen hatalmas igazságérzetről szó sem volt. Sőt kifejezetten cáfolták, hogy ilyen előfordult volna. Most komolyan, hogy lehetnek ennyire balekok? Direkt csinálják, vagy ez tök komoly?

2014. jan. 28. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Valóban hazudik és csak ígérgetni tud. Nem szavazok rá és kész !!!
2014. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Szerinted Orbán és Vona különb? Ők is állandóan hazudoznak össze-vissza.

Ez a politika. Főleg így választások előtt.

2014. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Bajnai és Gyurcsány is az osztálytársai voltak, ha úgy vesszük. Önmagával szemben a legnagyobb a igazságérzete azért.
2014. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dick Esmen ***** válasza:
100%
A legnagyobb baklövése az volt hogy elment politikusnak.
2014. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2# Tehát akkor nem baj hogy már megint hazudott Mestersz*rházi?? mert ez a politika.
2014. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az anekdota mesélések főleg saját benyomás alapján is jó eséllyel nem konvergál a valósághoz, hát még ha hivatalból löknie kell a sódert valakinek. Az hogy nem is volt nagy igazságérzete az ismerősei szerint nyolcéves korában, ennyit tud.


A köteles beszédet csak sokadkézből származó hallottam, de enyhén szólva éles és hangos a bekiabálás ahhoz, hogy azért jól elkülöníthető legyen a háttérzajtól. Márpedig úgy torokból egy nagyobb pártkongresszus másik végéből ez azért nem egyszerű mutatvány...

2014. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Macungo ***** válasza:
68%

Engem nem az érdekel, hogy mit mondanak a politikusok.. Mert általában azt mondják amivel választást lehet nyerni.. Én azt nézem, mit tesznek és így sokkal könnyebb a döntés. Szóval nem érdekel a kampány és az igéretek jobbról balról, csak az amit tesznek..


És nem felejtek soha többé nem szavazok arra akiről kiderült már, hogy nem az én és az ország érdekei szerint törvénykeznek.


A fenntiek alapján a Fidesz a nyerő... Az MSZP, SZDSZ, MDF meg soha többé egy szavazatomat sem fogja megkapni.. Véleményem szerint a politikusok csak abból tanulnak, ha max még egy esélyt kapnak,harmadik nincs.


Amennyi többé nem tudnak kormányozni a kormányzó párt is megérti, hogy vagy rendesen csinálják vagy többé nem csinálják.


És jöhetnek más párttal mint a Fodor meg a Bajnai, nem beszélve Gyurcsánnyal mehet mind a fenébe.

2014. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Én már végig sem olvasom az egész ...tökmindeggymit!

Mi a RÉPA, vagy BRÁNER? miatt kell még ezeket ismételni!

----VÉGE --------------

2014. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Köteles sztori kizárólag a HírTv és a Köztévé kamerája környékén volt hallható...


Most komolyan szerinted ez véletlen?:D


Igazságérzetről pedig ne beszélj kedves kérdező...mert szerintem ezt a kérdést Te, pofával nem vállalnád. Akkor milyen igazságról hadoválsz!:D

2014. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Miért, mi van ebben a kérdésben, ami vállalhatatlan? :D Vagy te még mindig rettegsz a kommunista vezetőktől? Hahó, nem hogy kommunizmus nincs, de a baloldal 30% alatt van. Már nem kell félned tőlük!


A felvételt meg nyilvánvalóan meghamisította a HírTV, teljesen nyilvánvaló. Az, hogy Mesterházy is ember, és olykor mond olyant is, amit nem gondol végig, az nem is lehetséges. Szánalmas vagy az imádott pártoddal együtt.

2014. jan. 29. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!