Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig minden alkalommal...

Pótnagyi kérdése:

Eddig minden alkalommal elmentem szavazni és mindíg csalódtam. Az egyik párt 19, a másik 1 híján 20. Szóval a kérdés, hogy elmenjek e szavazni és ha igen, kire voksoljak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült eljutnom arra a pontra, hogy az idei választás lesz az első, amikor nem fogok elmenni. Eddig mindegyiken részt vettem, úgy éreztem, kötelességem megtenni, de most egyszerűen nincs olyan párt, akire jó szívvel le tudnám adni a szavazatomat.
2014. jan. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, vuszont ha nem megyek el, a fideszt támogatom.

Azt meg inkább nem.

2014. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem minden alkalommal ugyanazokat a pártokat szavaznátok vissza akkor nem lepődnétek meg minden alkalommal, hogy még mindig ugyanolyanok mint eddig voltak...
2014. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

kedves kérdező!


a helyzet az, hogy most is fogsz szavazni, ha szeretnél, ha nem


ugyanis a mostani választási rendszer, és a politikai erőviszonyok miatt a a helyzet alakult ki, hogy csak arról tudsz dönteni, hogy menjen orbán vagy maradjon


ha elmész szavazni, és az összefogásra szavazol, akkor a változásra szavazol


ha nem rájuk szavazol (fidesz, jobik, lmp, stb.) vagy egyáltalán nem szavazol, akkor orbánt tartod hatalmon

2014. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el csak ne olyan pártra szavazz aki már 16 éve sanyargat minket.
2014. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, és szavazz a Jobbikra, LMP-re, vagy valami kis pártra akik szimpatikusak.A lényeg hogy ne a Fidesz-re és az összefogásra, sok embernek elege van már abból hogy ők váltogatják egymást egyfolytában, a többiek is megérdemelnek egy esélyt.
2014. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Menj el és énrám szavazz! Én megigérem neked,hogy zöldre festem a z eget. Hát nem unalmas... amióta látod mindig kék. Kérlek ne tégy tönkre... már megrendeltem a festő létrákat a festék is meglesz. Azt már csak úgy pluszban igérem,hogy a rétet meg kékre. Kell a változatosság...így mondják. Előfordulhat,hogy nem sikerül,ha pl. nem szállítják a létrát időre... de hát amit a pártok igérnek az biztos,hogy úgy lesz szavazzatok rám,na biztos meglátjátok,hogy úgy lesz ... Talán.
2014. jan. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Macungo ***** válasza:

Akkor ne menj. Ha nektek jóbb volt az előző kormány alatt akkor csak gratulálhatok hozzá.. Mitől lett a Fidesznek 2/3-a, ha az olyan ku...va jó volt?!


Én a Fideszre szavazok, mert bár nem tökéletes, de nekem eddig a legjobb..

2014. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne szavazz olyanra, aki már volt.
2014. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valóban: eddig a legjobb.
2014. jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!