Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg azért utálják a...

Tényleg azért utálják a magyarok a zsidókat, mert ők tartják magukat a kiválasztott népnek, pedig a magyar a kiválasztott?

Figyelt kérdés
Ugyanis sok felől hallottam már, hogy a magyar az "ősnép", a "kiválasztott". Nem is a pénzről szól ez az egész?
2009. dec. 6. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

A magyarok általában nem utálják a zsidókat. Van egy töredék, aki üvöltve, habzó szájjal zsidózik, de ez nem az egész magyarság véleménye. Azért van ez az utálat, mert a tehetség és törekvés híján sikertelen emberek képtelenek belátni, hogy maguk is tehetnek a helyzetükről. Sokkal egyszerűbb ellenségképeket keresni, pláne, ha bizonyos "okos" körök rá is mutatnak, hogy a nyomorod okai a zsidó karvalytőke, meg a cigányok. Az ilyen emberek aztán rázzák az öklüket, és azt hiszik, ha majd "eltakarítják a haza ellenségeit", attól majd minden jobbra fordul.


Nincsen semmilyen kiválasztott nép, én nem hiszek ebben.

2009. dec. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Az előző jól megfogalmazta, még annyit tennék hozzá, hogy azért a zsidók lettek bűnbaknak kikiáltva, mert az emberek irigyek voltak a vagyonukra, amire úgy tettek szert, hogy az európaiak mindent megtiltottak nekik(pl.:földvásárlás,mezőgazdasági munka,kézművesmunkák), kivéve a bankárkodást. És mivel a zsidók a "bejáratott" ellenség, ezért kényelmes dolog továbbra is őket szapulni.
2009. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
szerintem minden vallasos azt gondolja magarol,hogy ove az igazi...es mindegyikbe vannak(voltak)fanatikusok.
2009. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Mi ez a kiválasztott zagyvaság?


A zsidókat nem a vallásuk miatt utálják, hanem az erkölcstelen üzletelgetéseik miatt.

Sukoró, ahol a töredékét akarták kifizetni a telek értékének, hogy a kaszinó város haszna az övék legyen, a kialakuló bűnözés kezelése, rendőrség, orvos stb meg a mi pénzünket húzza ki a zsebünkből. Az hogy szinte bármilyen kormánnyal kapcsolatos korrupció kiderül, annak a közelébe vagy egy zsidó politikus vagy egy zsidó érdekcsoport összefüggései kirajzolódnak.

A multicégek nagy részét zsidók irányítják, vagy tulajdonolják, ahogy a bankrendszert is, nekik köszönhetjük a gazdasági vállságot és a végén még ők is járnak jól belőle.

Ki a franc foglalkozna velük, ha hasznosak lennének és nem a lehúzások körül tevékenykednének elsősorban? Ha tényleg beváltották volna az irányításuk alatt álló cégek azt amivel a velük összefonódó elitünk hitegetett, és nem az ellenkezője lenne az elmúlt 20 év tapasztalata. Az ország gazdasági irányításának a nagy része az ők kezükben van, és mi az eredmény? Még is ki tehet a mai foglalkoztatás alacsony létszámáról, és a tűrhetetlenül alacsony fizetési színvonalról, a szalag munkás, vagy az eladó a Tescóba?

Nem a tulajdonosaik, akik mindenkit lefizettek a kedvezményeikért, a monopol jogokért, a magyar gazdaság és mezőgazdaság tudatos lezüllesztéséért, csak hogy piaci erővé válhassanak? Kik gátolnak át mindenen és mindenkin a pénzért, az eszközökben nem válogatva? Mit szeressünk rajtuk? A magyarok 99% leszarná hogy hány zsinagóga van, ha Eu s színvonalon élhetne, és nem csak azt érezné hogy a végtelenségig ki van használva.

De ez nem is magyar sajátosság, az egész világ háborog.

2009. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez nem igaz.Én még nem hallottam olyat, hogy a magyar nép kiválasztott lenne.


Azt el tudom mondani, hogy én illetve a környezetemben élő emberek (már akikkel merünk ilyesmiről beszélgetni) miért nem kedvelik általában a zsidókat: borzasztó dolgok történtek velük a világháborúban, ez vitathatatlan. De a mai napig családok, százak, ezrek ezt jövedelemforrásnak tekintik, kártérítéseket követelnek és vesznek fel a holokausztban elhunyt nagymama, nagypapa után.

Az én nagyapám is elhunyt a háborúban, ahogy sok más ember férje, fia, nagypapája és ne feledkezzünk el a női hozzátartozókról sem. De kérdem én, az én katolikus édesanyámat ki "kártalanította", amiért árvaként kellett felnőnie és a mai napig azt sem tudjuk, hogy hol, milyen tömegsírban van eltemetve szegény nagyapám? És a többieket, a reformátusokat, ateistákat, stb., akik hasonlóan megszenvedték a háborút (fogoly- és munkatáborok, éhezés, embertelen körülmények közti kínhalál stb.)?

De tudod, az ilyen veszteséget pénzzel megváltani nem is lehet és aki ezért pénzt követel és fogad el, annak a lelkével nagyon komoly bajok vannak. Ott csak a pénz számít. Tudomásom szerint csak egy népcsoport szerzett illetve próbál anyagi haszonhoz jutni a háborúban elvesztett hozzátartozóik után: a zsidóság. Ez pedig a többségben nem szül jó érzéseket.


Természetesen nem szabad általánosítani, én is ismerek sok(!) nagyon rendes, jólelkű zsidó embert, akiktől nagyon távol áll ez a mentalitás.

2009. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Elolvasod a talmudot, aztán rájössz érdekes dolgokra. Tudod a gyűlölet gyűlöletet szül szokták mondani.
2009. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

11:41-es jól megfogalmazta:


Sok emberben ellenérzést kelt amikor a holokausztot siratják állandóan holott történtek más tragédiák is.

Például nézzük meg mennyi áldozata volt a nácizmusnak és mennyi a kommunizmusnak?A zsidók kapnak kártérítést akik meg mondjuk a kommunizmusban vesztették el rokonaikat azok meg semmit, sőt még megemlékezést sem.


A 2. világháborúban ki volt a főg*ci?

Naná, hogy a németek meg mi, csak azt elfelejtik megemlíteni, hogy a Kommunizmust kik csinálták és kik is csinálják a mai napig......a 'kiválsztottak'.

2009. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért is kiválasztott a magyar nép ? Én is több helyen hallottam már ilyen dolgot, meg azt is hogy a magyar nép, mint pártus már ott volt a keresztrefeszítésnél is. Nem értettem és most sem értem.
2009. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Denny Blue a kiválasztott tudtommal. No arról az Uri Gellerről is meg van a véleményem a másnesujjas mutatványáról meg hogy az embereket hülyének nézi..


No de szerintem tájékozódj máshol. Vagy ha provokatív a kérdésed akkor meg ne halott topicba tedd fel.(máshova sem fontos)

2009. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jorge pedro kiss válasza:
igen is a magyar nagy nemzet és kivalasztott csak sokan ezt nem tudjak viva hungria viva el mexico mi segunda patria éljen magyarorszag éljen mexico a masodig hazam
2014. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!