Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem várjátok már, hogy...

Ti nem várjátok már, hogy nyerjen az Összefogás (MSZP, DK. ), hogy végre kiderüljön mit követtek el a FIDESZ-esek?

Figyelt kérdés

Ha megfigyeltétek minden kormányváltás után kiderül valami botrány. Én már nagyon kíváncsi vagyok. Gondolom a kormánypárt megakadályozza dolgok kiderülését. Node ez mégis felháborító ami megy. Szerintetek vaj van a fülük mögött?


Kátyús beszakadó utak autópályák, mégsem mondanak le, lehet, hogy elkövettek valamit, amitől félnek, hogy kiderül, ha lemondanak.


Elszálló forint, megállított infláció mellett. Hogyhogy?


Mire azzal foglalkoznak a barmok egyesével, hogy a lottózzanak, és most nyertek. Már egyszer nyertek Borsodban is annak idején, nem lehet, hogy bunda, valami pénzmosás ügylet?



2014. febr. 2. 14:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Én azt amikor kézenfogva a fidexxel mennek a börtönbe.
2014. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nem fog történni semmi. Viktor úgy alakította a törvényeket, hogy a következő kormány kétharmad nélkül tehetetlen lesz nélküle.
2014. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 STIG999 ***** válasza:
58%
Ez az összefogás szerintem menjen ahova gondolom!
2014. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%

nem fog nyerni az Összefogás, de nem is akarnak nyerni egyelőre. 2014-2018 között minden bizonnyal össze fog omlani az egész rendszer, amit felépített a Fidesz a sok hülye demagógiájával (pl. rezsicsökkentés, a pénzek felesleges herdálása stadionokra meg a csókosok zsebébe, stb stb...). ez vissza fog ütni, és majd a 18-as választáson mikor az emberek többségének rohadtul elege lesz Viktorékból, még a 2/3-ad is összejöhet nekik.


de ne hidd, hogy ezzel az átlag ember jobban járna, csak újabb gazemberségek történnének, csak épp ennek a maffiának nem a narancsos oldala dominálna.


korszakváltás kéne, mert sem a jelenlegi, sem a korábbi vezetés nem volt képes az országot fejlődő pályára állítani, mi meg csak tátott szájjal nézzük, ahogy mindenki más elhúzz mellettünk, és folyamatosan fejlődik, mi meg csak vergődünk itt ebben a mocsárban. de amíg erre nem lesz igény, addig hiába minden...

2014. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Rohadtul nem várom vissza a mocskos, hazakiárusító liberobolsikat. És remélem, más sem.
2014. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Az összefogás nemzetellenes.A liberalizmus tönkreteszi az országot és magyarellenességet terjeszt.

Ezek az emberek, mármint a liberálisok, baloldaliak olyanokat támogatnak, akik ütik, verik, gyilkolják ,meglopják a magyarokat.


Emlékezzünk Gyurcsány "én is cigány vagyok" tüntetésére, azt is direkt provokációnak szánta, ez a magyarellenes gazember.

2014. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%

Te normális vagy kérdezö?

Azt akarod hogy azok gyözzenek akik tönkretették az országot?Akik 8 évig eladtak becsödöltettek saját zsebre magyar javakat!A nagy összefogás 4 emberének olyan kétes ügyeik vannak hogy egy jobb országba vagyon elkobzás mellet sitten ülnének évekig!


Komolyan nem értem hogy sokan mit látnak a magyar baloldalba!Vagy te nem nézel után hogy kire akarsz szavazni?

2014. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Összejöttek a Fideszesek! Még 20 év múlva is mindent a szocikra fognak!
2014. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%

8-as:

A fidesz jobb? Ők nem fosztották ki az országot? Ha erre a válaszod az, hogy "ők nem", akkor sajnos be kell látnom, hogy ahol élek, az nem Magyarország, hanem "igénytelen idióták diktatúrája"


Vajon mikor látom, hogy orbán meg gyurcsány együtt megy a börtönbe hazaárulásért.... majd szerzek valamilyen drogot, mert miattatok ez nem fog bekövetkezni, ahogy látom....szégyen.

2014. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Hogy várom e? Nézzük csak Mesterházi :súlytalan nem politikusnak való ember. Gyurcsány: bukott politikus , megrögzött hazudozó a skizofrénia jeleit mutatja. Bajnai: Szintén súlytalan ember politikai karrierre alkalmatlan.Libatolvaj. Fodor : ez már a harmadik pártja ami már önmagában is ellenszenvet kelt .De ha ez nem elég a saját neméhez vonzódik.És akkor még nem beszéltem a Pm -es korszakváltókról akik egy tányér bablevesért eladták a lelküket.Hogy a Kunczét már ne is említsem. Úgy hogy abszolút nem várom az összefogás győzelmét nem baj kérdező?
2014. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!