Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem várjátok már, hogy...

Ti nem várjátok már, hogy nyerjen az Összefogás (MSZP, DK. ), hogy végre kiderüljön mit követtek el a FIDESZ-esek?

Figyelt kérdés

Ha megfigyeltétek minden kormányváltás után kiderül valami botrány. Én már nagyon kíváncsi vagyok. Gondolom a kormánypárt megakadályozza dolgok kiderülését. Node ez mégis felháborító ami megy. Szerintetek vaj van a fülük mögött?


Kátyús beszakadó utak autópályák, mégsem mondanak le, lehet, hogy elkövettek valamit, amitől félnek, hogy kiderül, ha lemondanak.


Elszálló forint, megállított infláció mellett. Hogyhogy?


Mire azzal foglalkoznak a barmok egyesével, hogy a lottózzanak, és most nyertek. Már egyszer nyertek Borsodban is annak idején, nem lehet, hogy bunda, valami pénzmosás ügylet?



2014. febr. 2. 14:12
1 2 3
 21/25 Joe Makepeace ***** válasza:
64%
Az biztos hogy Viktorci apukája könyékig benne volt anno a pártéletben, ő maga meg kisz titkár volt, mostmeg agyba-főbe szidja azt a rendszert. Én tartanám az arcom ez ügyben, hamár ilyen gerinctelen vagyok legalább nem pocskondiáznám azt, ahol szintén jó volt nekem, most meg emiatt még jobb...
2014. febr. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
Én meg azt várom,ha egyszer ezt a mocsok tr...gert sikerül elzavarni,akkor lesz olyan józan a nép,hogy az életben nem engedi vissza a hatalomba. Azok kedvéért,akiknek nem világos: orbánra gondoltam.
2014. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%

Nem várom, és hál' Isten nem is fognak nyerni ezek soha. Még mindig sok agymosott, ostoba birka van ebben az országban, de annyi azért szerencsére nem, hogy ezek nyerjenek. Az Együtt 2014 / DK / MSZP egytől - egyig álneonáci bandák, hisz a bűnözők "jogait" védik a tisztességes emberek rovására. Hát ez a valódi, kőkemény rasszizmus, mégpedig a legjavából. Mocskos náci párt mind a három, akik azért mutogatnak és másokat titulálnak annak, hogy a maguk valódi pofáját fedezzék.


És leírhatom azt is, hogy miért nem fogok még véletlenül sem szavazni bármelyikre, sem az mszp-re, sem a dk-ra, sem az e14-re:


1. Mert segget mosok szarás után.


2. Mert voltam már külföldön.


3. Mert tudok írni-olvasni.


4. Beszélek idegen nyelveket.


5. Késsel és villával eszem.


6. A nyálamat nem kifelé, hanem a nyelőcsövön át vezetem el.


7. Nem szoktam megenni az orrváladékomat.


8. Két lábon, felegyenesedve járok.

2014. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát ezen az utolsó válaszon hahotázva röhögtem! :D


Egyébként egyetértek vele.

2014. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Joe Makepeace ***** válasza:
Nagyon okosak vagytok b szátok meg...
2014. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!