Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Végre Baloldali összefogás...

Végre Baloldali összefogás nyer. Fidesz el fogja ismerni hogy vesztett? Vagy kiírt új választást? 314ft euró gazdasági csőd mi lesz velünk? Baloldal helyreállít? Fideszesek örjöngenek majd a jobbikkal?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 19:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az EGYIKSE párt nyer.
2014. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor ki ?Hogy tovább?Orbán nélkül fideszes fanatistàk korhàzba mennek?
2014. febr. 4. 19:16
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Te kérdező, hogy fizetik neked ezeket a degenerált ál-kérdéseket?
2014. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem te nem is magyar származású ember vagy... ezt nem a ferde ékezetek miatt mondom. Nem úgy rakod össze a mondatokat és nem úgy fogalmazol, ahogy egy, a nyelvhez és a helyes mondatalkotáshoz egy keveset is értő ember tenné.

De ez csak az én véleményem.

A Baloldali Összefogás meg véleményem szerint nem fog nyerni, annál inkább a Fidesz. Sajnos, vagy nem sajnos, de a konzervatív jobboldal még mindig a kisebbik rossz.

Az LMP marad a helyén, vagy talán nem is jut be a parlamentbe. A Jobbik meg minden bizonnyal számottevően megerősödik, de nem annyira, hogy kormánytöbbséget szerezzen.

2014. febr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
ezt miből gondolod, hogy az összefogás nyer?
2014. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Már miért lenne gazdasági csőd a magas euro árfolyam? Én külföldre exportálok, sokkal több forintot hozok így haza. Talán nem kéne többet importálni az országnak mint kivinni. Nem gondolod?


Egyébként megsúgom, hogy a devizaárfolyamok 2008 júlusában voltak a mélyponton. Azóta emelkedő a tendencia kisebb visszaesésekkel.

2014. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
Ez a kisebb visszaesés, mi? Mikor voltál utoljára boltban?
2014. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%

"Fidesz el fogja ismerni hogy vesztett?"


Dehogy ismeri el. Csalást fognak ordibálni, tüntetéseket szerveznek, felgyújtják Budapestet és 4 évig megint be sem teszik a lábukat a Parlamentbe (csak a fizetésükért havi egyszer).

2014. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Persze, hogy ilyenkor próbálja a baloldali csatlós háttérhatalom --(balhát) mert van (jobbhát)-- bedöntögetni a forintot!! Ez a klasszikus VÁLTÓGAZDASÁG!

Jóóól bevált.....

2014. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én a Kalóz pártra fogok szavazni,feltéve ha jobb oldali.
2014. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!