Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy a Jobbik fog győzni?

Lehet, hogy a Jobbik fog győzni?

Figyelt kérdés
Talán a kétoldali kiteregetés a szavazókat kijózanítja!

2014. febr. 5. 12:04
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
68%

"A reális esély nem érdekel, de mi lesz ha MÉGIS?!"

Úristen, ember..... :D

Veled is beljebb van a jobbik... irigylem őket.....

2014. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
68%

Légyszi mutassatok még egy pártot akiknek van komplett programja a Jobbikon kívül. Nem kellene mindent feltétel nélkül elhinni, amit a tv-ből ömlik... Tessék kormányprogramokat olvasni, tájékozódni mielőtt bárki is kinyitja a száját. Ezért tartunk ott ahol. A narancsosok épp most bizonyítanak, a pirosak meg már bizonyítottak. Mit is??? Ja, megvan. Semmi máshoz nem értenek, mint önmaguk fényezéséhez, meg a másik mocskolásához, és saját zsebük megtöméséhez.

Nem állítom, hogy a Jobbik, vagy az LMP vagy bármelyik párt jobb lenne náluk DE ennél rosszabbul már nem hiszem, hogy élhetnénk.

Köszi a piros kezeket...

2014. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

#21

Szerintem sem érett meg A párt egy kormányzásra!

a Parlamentbe kerülés jó iskola!

De tökéletes úton halad!

2014. febr. 5. 13:18
 24/47 anonim ***** válasza:
34%

Most komolyan találgattok?


Meg hisztek ennek a hülye felmérésnek hogy random megkérdeznek 1000 embert?


Emlékeztek 2002-re? Teljesen úgy gondolták, egyértelműen nyer a Fidesz, és mi lett? Nyert az MSZP.


Senki nem tudja ki milyen szavazatot kap. Annyi biztos hogy a Jobbik erősebb mint a DK vagy az LMP.


Az LMP-nek azt jósolják kiesik a parlamentből, a DK meg ugye összefogásként indul.


Most nagyok a harcok a baloldali voksoknál is, ugyanis ha megnézzük az MSZP E14 egyesülése is sokaknak visszataszító volt (elvégre a PM-esek jobban utálták az MSZP-t és ebből kaptak szavazatot).


Sokakat taszít az az összefogás, így igen akik kiábrándultak a baloldalból, jóesélyel voksolnak majd egy jobboldali pártra.


A bizonytalan szavazok is a jobbik-fidesz között vacinálnak.


Egyébként meg győzni én sem feltétlen szeretném hogy győzzenek de egy jó 25%-ot összeszedhetnének.


Nem vagyok Fidesz párti de szerintem jobb ha ők maradnak élen, mert más használható párt nincs se jobb se baloldalon.

2014. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
84%

A jobbikosok azt gondolják, hogy a jobbik nyer, a DK-sok azt, hogy a DK, a fideszesek azt, hogy a Fidesz

Mindenki a saját pártja felé húz...


Teljesen elveszítettétek a realistásérzéketeket

2014. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Shai-Hulud ***** válasza:
64%
...ezt mondtam én is #16-osként, de a kérdező leharapta a fejemet... :(
2014. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos. Nem értem ez miért kérdéses.
2014. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
87%

"Jogászként az emberrel nem történhet jobb, mint a Fidesz, meg annak az egykulcsos személyi jövedelemadója. Szóval hülyeséget ne beszéljünk már, hogy majd pont a jogász fog a jobbikra szavazni, ezzel seggberántva magát."


Ne poénkodj már gyermekem! A Fidesszel hányan seggberántották maguk gondolkodás nélkül? :D

2014. febr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Hehh... Pont az egykulcsos adó az ami seggberúg itt most mindenkit.
2014. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Dick Esmen ***** válasza:
Lehet,csak nem valószínű.
2014. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!