Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy a Jobbik fog győzni?

Lehet, hogy a Jobbik fog győzni?

Figyelt kérdés
Talán a kétoldali kiteregetés a szavazókat kijózanítja!

2014. febr. 5. 12:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
22%
A józanság, ha valaki észreveszi, hogy ez egy fasiszta, elmebeteg banda.
2014. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Ugyanmár. Kit érdekel, ha valaki túl radikális vagy akár fasiszták(nak mondják)?


Nem unják már az emberek 1990 óta a mókuskerekezgetést a Fidesz és az Mszp között? Meg már mindkettő hülyére vette az embereket, semmihez nem értenek, csak állami pénzek lenyúlásához, egymás mocskolódásához, rivalizáláshoz és önfényezéshez, ahogy valaki ezt itt jól megmondta.


Ők már leszerepeltek. Kész, nyista. Adjunk egy esélyt egy harmadiknak, ennek a Jobbik nevű valaminek. Felőlem az se baj, ha róluk is kiderülne valami korrupció, csak ne bináris rendszer legyen már megint piros és narancs színekkel. Engem az se zavar, ha malacfejű emberek, ufók, reptoidok, androidok, pókok vagy vakond-emberek irányítanák az országot, csak ne ezek a piros-narancs bohócok és cirkuszi attrakciók váltogassák egymást 200 éven keresztül.

2014. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Nem fog győzni, SAJNOS. Pedig valamivel többet ér mint a többi párt. Sok olyan dolgot mond aminek komolyan van valóságalapja és komolyan ÉRTÜNK tennék, nem önmagukért. Én rájuk fogok szavazni. Hajrá Jobbik!
2014. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Fél ország jobbikos ,de semmi esélye xd.


Hát szerintem a jobbik fog győzni.

2014. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

"Fél ország jobbikos "

Te melyik országban élsz?

2014. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Nem fog győzni remélem, mivel náci és fasiszta elveket vall.Én a Fideszre szavazok ,mert szerintem az egyetlen hiteles párt ma Magyarországon.És kedves komment olvasó mire idáig eljutsz felmegy a pumpa ,hogy lehet valaki ennyire agy mosott gyökér.Sajnos az ország egy részére ez igaz és ez szomorú. Nos én adok nekik esélyt bár ,mint a JOBBIKNAK aztán majd meglátjuk.
2014. febr. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

""""Nem fog győzni remélem, mivel náci és fasiszta elveket vall.""""


szánalmas.


Lejárt lemez!

2014. febr. 11. 20:45
 38/47 anonim ***** válasza:

Fidesz = totális becsapás, hülyének néznek, felesleges projektekbe fektetik a pénzt, lopnak, csalnak hazudnak


Mszp = hozzánemértés, lopás csalás, képünkbe röhögés, elk..tuk


Jobbik = állati párt, radikális és "józanabb", talán lehet esélye



Hogy ki legyen? Ne az első kettő.

2014. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
48%
Lehetséges és remélem is. De ez sajnos nem 100%-os. Lehet, hogy a Fidesz megint nyerni fog (sajnos). A média nagyon sok embert tud manipulálni és mivel köztudottan a Jobbiknak nincs tv-csatornája, ezért a népszerűsége alapból kisebb, mivel a médiában csak megpróbálják lejáratni a Jobbikot, illetve egyfajta "sötét oldalt" tulajdonítanak neki, ami egyáltalán nem igaz rá. A Jobbik az ország egyetlen esélye arra, hogy újra felvirágoztassa az életet az országban és ne kelljen az állampolgárnak külföldre menekülni, hogy megtudjon élni (Orbán állítása szerint a magyarok csak KALANDVÁGYÓAK(!)), mert nem kap tisztességes béreket (balkáni bér, európai ár). A multik azért szivárognak be az országba, mert olcsó a munkaerő. A megtermelt pénzt meg kiviszik az országból. Az Európai Unióban mi CSAK gyarmat vagyunk, szerintem kell egy népszavazás az EU-tagságról, amit csak a Jobbik fog előterjeszteni. Az EU egyáltalán nem éri meg nekünk. Többet fizetünk be, mint amennyit visszaadnak (azaz veszteség). Az ún. "uniós támogatás" a mi saját pénzünk, amit kiforgattak Brüsszelben és úgy kaptuk vissza! Magyarország gabonával képes ellátni az ország lakosságán kívül további 20 millió embert! Ami a legnagyobb szégyen, hogy Európa éléskamrájába importálni kell a paprikát, a hagymát és még sorolhatnám, amik hozzáteszem borzalmasak a jó magyar árukhoz képest. Valamint iparágainkat és üzemeinket tönkretették a multik (felszámolva a konkurenciát), miután eladta nekik az állam jó pénzért és ezen a sok politikus meggazdagodott, megtömte a kis zsebeit és most nem fázik télen, mert a sok címlet már-már bundát képzett rajtuk. Aki ezen az igazságtalan helyzeten változtatni akar, annak a Jobbikra kell szavaznia!
2014. febr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

A Fideszt becsülöm!

Óriási harcot vív az országért!

Sajnos ott is vannak

2014. febr. 14. 00:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!