Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Írnátok nekem 3 olyan dolgot...

Írnátok nekem 3 olyan dolgot amit a Fidesz rosszabbul csinált, mint az MSZP anno? Pro és kontrákra vagyok kíváncsi nem pedig csak az egyik oldal hibáira!

Figyelt kérdés
gondolok itt adózás, rezsi, oktatás, betegellátás...
2014. febr. 5. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Csak küldés után láttam a 15:00-s kommentedet. A szurkolók nem azért nem mennek focimeccsre, mert a stadionok le vannak pukkanva, hanem mert nem léteznek. A magyar focit ma már szinte senki nem nézi, csak azok, akik verekedni és ordítani járnak meccsre.
2014. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

lehet vitatkozni, hogy van néző nincs néző, de a tények a következőek!

Mégis érdekli még az embereket a foci!!!


Összesen 1,1 millióan néztek bele hosszabb-rövidebb időre az M1 szombati sportközvetítéseibe, ezzel a meccsek idején az M1 volt a legnézettebb csatorna – tájékoztatta a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap sajtóirodája hétfőn az MTI-t.


A Nielsen Közönségmérés adatai alapján az MTK Budapest-DVTK OTP Liga futballmérkőzést átlagosan 202 ezren nézték, míg az MKB Veszprém KC-THW Kiel BL-negyeddöntő visszavágó kézilabdameccs átlagos nézettsége 367 ezer volt.


... de a meccsek idején a teljes népesség körében is az M1 volt a legnézettebb csatorna.


Vasárnap délután a Ferencváros-Videoton OTP Bank Liga mérkőzés közvetítésére és az azt megelőző stúdióbeszélgetésre is csaknem 900 ezer néző kapcsolt oda. A mérkőzés nézettsége 340 ezer fős volt, amellyel a saját idősávjában a teljes népesség körében a második legnézettebb műsor lett, a felnőtt férfiaknál pedig – akiknek több mint 21 százaléka választotta a mérkőzést a vasárnap délutáni tévés műsorkínálatból – a legmagasabb eredményt érte el.

(hirado.hu nyomán)

2014. febr. 5. 16:17
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]

2728-an látogatták átlagosan a meccseket a tavalyi idényben. Ez szánalmas. Ezeknek kell húszezres stadion?!


Lássuk csak, mi van az oktatással: az MSZP soha sem csökkentette le a felsőoktatás támogatását [link]

Az MSZP a tanárok bérét az inflációval korrigálta (kivéve a válság első évét), a Fidesz hatására kettő éven keresztül konkrétan csökkent a fizetésük, ez lett most kompenzálva. Tehát nem emeltek semmilyen fizetést, csak kompenzálták a saját kártékony intézkedéseiket. [link]

Kettő darab tankönyv lehet tárgyanként... [link]

A Fidesz lesz.rja a saját volt oktatási miniszterét, pont az ellenkezőjét csinálja [link]


Ez csak néhány link az elmúlt hónapokból... Korábban írtam ki egy kérdést ezzel kapcsolatban, jellemző, hogy a kormánypárt hívei messze elkerülték... http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__480.. Melyiket csinálta az MSZP ilyen szinten? Gyanítom, az rövid lista lesz...


És ez csak és kizárólag az oktatásról szólt. Szerinted a 200 törvény/éves tempónál milyen előkészítésen esnek át a benyújtott javaslatok? Így ha akarnának, sem tudnának jót csinálni...

2014. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!