Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon ki fog a Jobbik helyére...

Vajon ki fog a Jobbik helyére lépni most, hogy arculatot váltottak?

Figyelt kérdés

A Jobbik végre nyíltan felvállalta azt, ami már évek óta tetten érhető volt a politikájukban, mégpedig hogy semmi közük a szélsőjobbhoz.

Most, hogy ekkora rés támadt, ki fogja azt betölteni?



2014. febr. 8. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes ez a Jobik, hogy a világon mindent nyíltan felvállal, mi? Hahahaha...

[link]

2014. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem szélsőjobboldaliak voltak.


Egy valódi szélsőjobb nem tűr meg tagként sem cigányt, sem zsidót.

2014. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azok voltak, de annak mondták magukat. Ők voltak a nagy, nemzeti radikálisok.
2014. febr. 8. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
A magyar emberek kb 1-2%-a igazi szélsőjobboldali. A többiek csak azt akarják, hogy a mostani getva rendszernek vége legyen, felelősségre vonják az ország tönkretevőit és hogy valaki tevőlegesen foglalkozzon a cigányproblémával. A Jobbiknak többet használ, mint árt az, hogy visszavesznek egy kicsit a radikalizmusból. Aki most Jobbik szavazó, az Jobbik szavazó is marad ettől még.
2014. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Hát, elmehetnének már a fenébe.....

Zázrivecz már lassan pont olyan megalomániásan beszél, és pont annyit hazudik, mint Orbán, Novák Elődről meg köztudott, hogy olyan sötét, mint a csillagtalan éjszaka.... én egyedül Vollnert tisztelem már csak onnan, remélem neki lesz elég sütnivalója és kiugrik abból a bagázsból minél hamarabb.

2014. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy régi lejárt lemez. Nem mondom ,hogy nagy JOBBIK fan vagyok ,de már nagyon unom a cigány és zsidó barát kormányainkat akik módszeresen írtanak mindet . Őszintén szólva. Én elhúzok az országból ,mert élhetetlen és az itt maradt normális embereket sajnálom ,de az agymosott hvlyék remélem egy zsidó házirabszolgái lesznek és egy cigány fogja majd agyon ütni ,mert
2014. febr. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy régi lejárt lemez. Nem mondom ,hogy nagy JOBBIK fan vagyok ,de már nagyon unom a cigány és zsidó barát kormányainkat akik módszeresen írtanak mindet . Őszintén szólva. Én elhúzok az országból ,mert élhetetlen és az itt maradt normális embereket sajnálom ,de az agymosott hvlyék remélem egy zsidó házirabszolgái lesznek és egy cigány fogja majd agyon ütni őket ,mert kell neki a kevés kis pénz ami a zsebükbe van :)
2014. febr. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 04:02


1: Minek írod le kétszer?

2:"Nem mondom ,hogy nagy JOBBIK fan vagyok " Tehát jobbbik-fan vagy.

3: A legkönnyebb elmenni az országból, igen. Meg még a jobbikra szavazni is könnyű, onnan sem várják el az embertől, hogy gondolkodjon. Az átlagparaszt tökéletes jobbik-szavazó.

2014. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Kásler Árpád féle "A Haza nem eladó mozgalom" fog a

helyükbe lépni, ha el kezdik feladni a magyar érdekek védelmét.

A két csoportosulásból az igazi magyarokat kellene összehozni, a beépített ügynököket pedig kiszórni.

2014. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!