Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt a Jobbikkal, mi ez...

Mi történt a Jobbikkal, mi ez a lazaság?

Figyelt kérdés

[link]


Tüncibünci tündérmackócskák lettek? :)))



2014. febr. 8. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

A választások előtt minden párt meg szokott újulni...

Ki bohócokkal, ki szivárvánnyal...

2014. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Talán kezdik kidobálni az agyatlan zsidózó réteget, legalábbis remélem. Jobbik szavazó vagyok, de az agyatlan kopasz csőcselék engem is irritál.
2014. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát figyelj, 4 éve a radikálisokat, meg mindenféle szélsőjobbosokat akartak megnyerni maguknak. Azért voltak a "szigorú" plakátok. Most már tuti meglesz a bejutás, próbálják a mérsékeltebb embereket is megnyerni.

Ezért mondta Vona, hogy ők nem akarnak sárdobálást, hátha alternatívát tudnak nyújtani. Kérdés, hogy lesz-e eredménye. De kb 1 éve ez már megfigyelhető náluk.

2014. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Talán rájöttek, hogy egyre többeknek van tele a hócipője a sárdobálással és a bűnbakkereséssel - így talán aki megoldást tudna ajánlani, azt fogják az emberek megválasztani.

Mert ugye nem a dogmatikus eszetlenségeket kell hangoztatni, hanem talán munkalehetőséget kellene teremteni. És akkor még - de csak halkan, mert EU állampolgárok vagyunk - hozzá lehet tenni, hogyha mindenben a hazait részesítenénk hallgatólagosan előnyben, akkor az kifejezetten szimpatikus is lenne.

Aztán végre befejezhetnénk azt a hagyományt, hogy mindig csak a kisebbik rosszra szavazunk jó hiányában.

2014. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Rájöttek hogy a fröcsögéssel nem mennek sokra. Nekem tetszik az új irány.
2014. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Hónapokkal ez előtt bejelentették, hogy szeretnének megszabadulni a pártjukat érő "előítéletektől" és elhagyni a szimpatizánsaik legszélsőségesebb rétegét.


[link]

[link]


Azt hiszem, elég egyértelmű, hogy azzal a politikával, amivel 2010-ben parlamentbe jutottak, ott és akkor elérték a csúcsot. Tovább szeretnének lépni, ahhoz pedig váltás kell. Ezzel szerintem aláírják a halálos ítéletüket, mert az eddigi szavazóbázisuk felét magukra haragítják, újakat viszont nem fognak vele megnyerni.

2014. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Rájöttek hogy a náciskodás nem célravezető ezért fideszkoppincshoz méltóan átvedlettek tündibündi szaladgálós minden szépet összehazudó tucatpárttá, nem mintha eddig nem hazudtak volna éjjel nappal.
2014. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

"és elhagyni a szimpatizánsaik legszélsőségesebb rétegét."


Na ja de akkor nem ártana egy kis tisztogatás, mert a tündibündi rohangászós tarkopasz horogkereszt tetkós gárdista azért nem túl hiteles. Meg ha megszabadulnak a neonáci szavazóiktól akkor marad egyáltalán szavazó? Nem hinném.

2014. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ők lesznek az új SZDSZ a kampányvideók szerint. :)
2014. febr. 8. 12:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsit olyan érzésem van hogy neonáciból átmennek véresszájú libsibe.
2014. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!