Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kellene bevezetni, hogy...

Nem kellene bevezetni, hogy akinek nem tetszik a rezsicsökkentés, az fizesse nyugodtan a csökkentés nélküli összeget?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 10:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
Deee, viszont akkor az adóemeléseket se kelljen fizetnie, amiket bevezettek, és meglátjuk ki jár jobban.
2014. febr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát pedig legyen elég, hogy csak a rezsicsökkentéssel ne kelljen számolni :).
2014. febr. 9. 10:28
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Mert az adókat, nem emelték volna?
2014. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Ja viszont akkor azt is vezessük be hogy azok a fiseszes emelés előtti árat fizetik, mert akkor nem csak száz forintot jelentene havonta.
2014. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
71%

Ha visszaadod az én részemet a stadionokból, határon túliaknak járó olyan kedvezményekből, amikből egy kanyi fityinget nem lát a belföldi, Paks meg mondjuk a trafik-, gáz-, meg a franc se emlékszik milyen mutyik részét, akkor nyugodtan megtarthatod a rezsis viccedet.


Jóval a magyar átlag fölötti lakásban élek (lakópark, 90nm), pont nemrég jött az éves elszámoló, hogy nekem kb. egy heti rezsimet spórolta meg a mester 2013-ban. Kösz, ki lettem segítve.

2014. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%
Ezt már én is fel vetettem de nagy volt a csend. Biztos volt adó emelés is én nem vitatom , ha 30%-al olcsóbb lesz összeségében gáz víz stb akkor számoljátok már ki téli időszakban 70-ezer is lenne a gáz számlám ha azzal fűtenék csökkentve csak 49000 . 21000 havonta 5-6 hónapra annyi adóemelés nem volt
2014. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Stadionokról meg kár vitatkozni. Ha valaki szeret meccsre járni nem irigylem a körülmények miatt. Én egyszer voltam elég is volt az omladozó beton stb stb látványából. Kiábrándító volt.
2014. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
49%

#7

Tök jóü akkor boldog lesz mind a 15 ember aki kijár a meccsekre. Ezért érdemes elszúrni ezermilliárdokat.

2014. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Jo ötlet! De akk azt is be kellene még vezetni, hogy aki nem szavazott OV-re annak legyen egy mutyi meg CÖF mentes normális ország normálisabb vezetéssel!
2014. febr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
Én szívesen fizetem a magasabb díjat. Cserébe kérek 20%-os ÁFÁ-t, tranzakciósadó mentes utalást és pénzfelvételt, telecomadó mentes telefonálást, bankadó mentes bankszámlaköltségeket, adómentes minimálbért/adójóváírást, 2010-es összegű egészségbiztosítási járulékot, 280-as Eurót és mondjuk 350Ft/l benzint.
2014. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!