Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik, hogy Gyurcsány máris...

Létezik, hogy Gyurcsány máris meg akarja dönteni Mesterházyt? És lehet ez az utóbbi időszak kiszivárogtatásainak a hátterében?

Figyelt kérdés

Abban én is biztos voltam eddig is, hogy azzal, hogy Gyurcsányt bevették a baloldali összefogásba, Mesterházy aláírta a halálos ítéletét. Gyurcsány ugyan szívhez szólóan mondta egy interjúban, hogy mostantól más helyzet van, és ő várja Attila utasításait, tudjuk, hogy ő nem ilyen személyiség. De azt nem tartom túl logikusnak, hogy máris fojtogassa Mesterházyt, mert ezzel a közös választási esélyeiket is aláássa. Vagy ez se számít? Vagy az is lehet, hogy a fideszes köztévé és politológus csak az előítéleteiket fogalmazzák meg?


[link]



2014. febr. 9. 12:03
 1/5 anonim válasza:
32%

Aki csak pénzosztást ígérget, és közben kiszipolyozva megszorítja saját szavazótáborát, az nemhogy csődbe viszi az országot, de a szavazói is elpártolnak tőle. Ez történt az elmúlt 8 évben is, lásd 2010.


A médiában csupán azért emelik ki a gyönge lábakon álló baloldalt főhírekben, mert a Jobbikról nem írhatnak, nehogy túl erősek legyenek a köztudatban.

2014. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell itt nagy szavakat használni. Gyurcsány bárhol is van, itt van. Számolni így is, úgy is kell vele, mindössze azt kell eldönteni, hol lehet jobban: kívül-é, vagy bévül.

Ez egy közösség a jog értelmében, de nem az a szellem értelmében. Aki választani akar közülük (belülről), annak érdemes ezt kinyilvánítania. Ezzel befolyásolhatja a hangjuk erejét.

2014. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy meg akarja buktatni, mint Medgyessyt, aztán majd "nagy nehezen" beadná a derekát, hogy "na jó, elvállalom, leszek én a miniszterelnök". Ez egy ótvar alak.
2014. febr. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Cusi interju:


– Mesterházy is tudott mindenről?


– Ő nem sokszor volt bent a minisztériumban, mert Gyurcsány nagyon utálta. Gyurcsány csak a saját csapatát kedvelte, Keszthelyi Andrást, Szigetvárit, Szilvásyt. Mesterházyt ott szívatta, ahol érte, például korlátozta a mobiltelefon-használatát. Egy államtitkárnak! Feri ugyanis egy igazi bunkó, ha valaki kicsit jobban megismeri. Már valósággal sajnáltuk Mesterházyt.

2014. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Figyelemre méltó adalék.
2014. márc. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!