Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány el akarja...

A magyar kormány el akarja tussolni a felelősséget, ami a magyarokat terheli a holokausztért?

Figyelt kérdés
Egy átlag magyar/német felelőssé tehető a háborús bűnökért?
2014. febr. 9. 13:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ebből IS látszik, hogy Orbán egy idióta: [link]
2014. febr. 9. 15:47
 12/18 anonim ***** válasza:
Ó, kérdező, nehogy már sírni kelljen. Szerinted ki irányítja az egész világot? Csak nem véletlen ők? Akkor? Mitől félsz? Nézz már szét! Provokátor vagy, vagy egyszerűen süsü?
2014. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a holokamuban.

Ha volt is valami, az 70 éve történt.

Lépjünk túl.

2014. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Semmit sem akar eltussolni, lassan már nincs olyan hét, hogy valamelyik közszereplő ne kérne bocsánatot. Most meg a Holokauszt emlékév kapcsán ez fokozottan így van. De a zsidóknak semmi sem elég, megpróbálják összemosni a német megszállás emlékművét is a Holokauszt tagadással, vagy legalábbis relativizálással, mondván, hogy csak a felelősséget akarja eltussolni a kormány, ami nettó baromság, mi köze van ennek a Holokauszthoz? 70. évfordulóra csináltatni akar a kormány egy emlékművet az egyik magyar tragédiára megemlékezve, ráadásul minden áldozat előtt tisztelegve, magyar és zsidó előtt egyaránt. Most őszintén ezzel vajon mi bajuk van a zsidóknak nem is értem. Vagy Magyarországon már csak olyan emlékműveket lehet állítani, ami kizárólag a zsidó áldozatokra emlékszik? Vagy azt hiszik/hazudják, hogy nem volt rengeteg magyar áldozata is a német megszállásnak? Borzalmas dolog volt a Holokauszt, többször nem szabad megismétlődnie, de megmondom őszintén, hogy könyökömön jön ki a magyarországi cionista szervezetek állandó nyavalygása és utasítgatása, hogy mit szabad meg mit nem a saját országunkban. Én egyáltalán nem csodálom, hogy tényleg terjed az antiszemitizmus (ha így van egyáltalán).
2014. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdés nem több mint provokáció.
2014. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Francia állam 1990es évekig tagadta felelősségét a deportálásokban ...
2014. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A német megszállás előtt 0 db zsidót deportáltak, tehát A MAGYAR ÁLLAMNAK SEMMIFÉLE FELELŐSSÉGE NINCS.


Mindössze az együttműködő vezetőknek van csak felelőssége a MAGYAR ÁLLAMNAK SEMMIFÉLE FELELŐSSÉGE NINCS.


Antiszemitizmus és/vagy zsidótörvények és/vagy szankciók akkoriban mindenfelé voltak. pl az usában a 60-as évekig zsidókvóták voltak a jobb egyetemeken, és korlátozták a bevándorlásukat. Hoppá!

2014. febr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha én 1990-ben születtem, és a szüleim és nagyszüleim is becsületesen dolgozó magyar emberek voltak, akkor az én adómból miért is kéne akár 1 forintot is odaadni egy zsidónak? Vagy engem mégis milyen felelősség terhelne? Ez az egész egy vicc. A drezdai szőnyegbombázás 500 ezer civil áldozatának hozzátartozói mikor kapnak kártérítést? A bolsevik zsidók által működtetett haláltáborokban meghalt 15-20 millió ember leszármazottjai mikor kapnak kártérítést? Kettős mérce.
2014. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!