Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, amikor az előző...

Fideszesek, amikor az előző kormány kilincselt a paksi bővítés érdekében, akkor miért voltatok ellene?

Figyelt kérdés
És most miért vagytok mellette?
2014. febr. 11. 20:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Hm, kik is kormányoztak akkor, és miről állapodtak meg? Most kik is tiltakoznak és mi ellen?"


Ha már óvodás szintre lealacsonyodunk, akkor ki kell jelentenünk, hogy a fidesz kezdte az álnok fröcsögést.

2014. febr. 12. 08:07
 12/17 anonim ***** válasza:
Az MSZP soha nem vette napirendi pontként Paks II kérdését a parlamentben. MSZP-s kormány alatt nem vitáztak erről a témáról, nem is foglalkoztak vele. A kérdésednek tehát nincsen értelme.
2014. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A Fidesz pedig nem ellenezte.
2014. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor én tudtam rosszul. Megkövetem a fideszeseket.
2014. febr. 12. 14:53
 15/17 anonim ***** válasza:

Megkövetem a fideszeseket.


Nem kérünk belőle, pláne, hogy nem vagyunk fideszesek.

Az értelmesebbje nem a fideszt imádja, hanem a lódítást, a hazudozást utálja.

2014. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Orbán Viktor 2008-ban: "anélkül, hogy külpolitikai kalandokba bocsátkoznék, szeretném Önöket tájékoztatni arról, hogy Magyarországon éppen puccs van. A magyar kormány puccsot hajt végre a magyar parlament ellen, a magyar kormány puccsot hajt végre saját népe ellen. A kormány ugyanis titkosított, hosszútávra szóló szerződést köt Oroszországgal. A XXI. századot és a teljes Kárpát-medencei magyar nép életét meghatározó energiakérdésben"


Azért a mai helyzettel együtt kezelve ez rendesen kimeríti a hazugság fogalmát.

2014. febr. 12. 20:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Hol állítottam, hogy a fidesz nem hazudozik? Te miért vagy ennyire borjúagyú MSZP-s, hogy a normális, pártfüggetlen, sőt, minden pártot zsigerből gyűlölő emberre rá akarod húzni a "fideszes" jelzőt?
2014. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!