Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek-e azzal, hogy...

Egyetértetek-e azzal, hogy minden képviselőre induljon vagyonosodási vizsgálat?

Figyelt kérdés
A Simon-ügy kapcsán jutott az eszembe, de rengeteg ilyen gyanús pénz van drága politikusainknál, én úgy gondolom, hogy sok mindenre fény derülhetne. És ha ezek a vizsgálatok teljesen nyilvánosak lennének, akkor kevésbé lehetne a vizsgálókat elfogultsággal vádolni. Vélemények? Ötletek?
2014. febr. 14. 11:56
1 2
 1/20 menta34 ***** válasza:
és ezt ki fogja megszavazni?:))
2014. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

jogos, de például ilyesmire nem lehet népszavazást kiirni? Szerintem a vizsgálat során lefoglalt vagyonokból simán lehetne fedezni a népszavazás költségeit :)


Ezt amúgy ma találtam, hogy a témára kerestem, egy a több ezer politikusból, szomorú: [link]

2014. febr. 14. 12:01
 3/20 anonim ***** válasza:
Szívem szerint minden képviselőt lecsukatnék pár millió évre hogy a műanyag lakat is rájukrohadjon...
2014. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy jó kezdeményezés. Kicsit helyrerakná a politikusokat, mert elfelejtették, hogy mi a demokrácia és miért vannak ott. Nemcsak nálunk, külföldön is.

Népszavazáshoz szükséges aláírás mennyiséget kell összegyűjteni. Szerintem nagyon gyorsan összegyűlne. Főiskolásoknak, egyetemistáknak kellene indítani az akciót. Ha az őszi önkormányzati választásokkal egybe tartanák nem lenne túl drága.

Úgy kellene megfogalmazni, hogy a régebbi nagyvadakra, mint Kapolyi, Kóka, Veres, Szekeres, Oszkó is vonatkozzon a független vizsgálat.

2014. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Én vagyonvizsgálat nélkül is lecsukatnám a jelenlegi parlament tagjait :)
2014. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Vona már felhozta, hogy szívesen megnézne egy ilyet és támogatja ő is az ötleted!:D
2014. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Örülök ha Vona támogatja, meg az LMP is, de ennek pártoktól függetlenül kellene elindulni (már ha a népszavazási kezdeményezésnél maradunk), ugye nem kell indokolnom, miért. De várjuk meg a választások eredményét, én örülnék ha legalább ebben a kérdésben összefogna a Jobbik meg az LMP, ha lesznek annyira erősek a parlamentben, mert ehhez semmi köze nincs azokhoz a pontokhoz, amikben esetleg nem értenek egyet, csak itthon senki nem akar egyetérteni senkivel :(
2014. febr. 14. 12:35
 8/20 anonim ***** válasza:
A népszavazás lehet hogy nem rossz ötlet! Szabályozva van miről lehet, miről nem, utána kellene nézni, de nagyon jól kell kiírni, különben elszabotálják és mindenkit rendben lévőnek találnak majd, pár totál ügyetlen balekot leszámítva. A Láng Zsoltra is hogy rámondták hogy minden rendben van, összezárt a mentelmi bizottság, simán megúszta, máig nem tudni miből volt majd 100 milliós házra pénze.
2014. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%

Véletlenül nem Te vagy Vona? Ő nem csak támogatja, de be is vezetné, ha hatalomra kerülnek.


Az LMP most mindent támogat, csak hogy a parlamentbe kerüljön. Lassan olyanok lesznek mint egy kiöregedett madam a kuplerájban, akit már csak titokban visznek el 1-1 körre.:)

2014. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:27


De csak azért, mert ők még nem voltak kormánypárt, így legfeljebb csak kicsiben tudták elkezdeni szétlopni az országot. Ne félj, ha egyszer kormányra kerülnek (ne adja az isten!, mert annál mélyebbre nem süllyedhetünk, minthogy a jobbik hatalomra kerüljön) SOHA TÖBBÉ nem fogja Vona indítványozni a politikusvagyonok átvilágítását.

2014. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!