Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek inkább Nyugat...

Szerintetek inkább Nyugat felé vagy inkább Ázsia felé kellene nyitni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Észak-kelet és dél-nyugat felé, de én speciel az előbb ablakot nyitnék, mert kicsit poshadt a levegő.
2014. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Dick Esmen ***** válasza:
Mindkét irányba.
2014. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Shai-Hulud ***** válasza:

És nem ő az egyetlen, aki ellenzi. 2007-ben még Orbán is nagyon ellenezte:

[link]

[link]

2014. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kína lesz az új amerika. Ha tetszik ha nem. Amerika csődbe fog menni, mint ahogy az egész nyugat. A kommunista kína lesz a vezető gazdasági nagyhatalom. De szerintem ezt csak azok nem látják akik nem akarják. A nyugatot szándékosan csődbe vitték. Fedezetlen pénzekből költekeztek és hagyták hogy kipukkadjon a lufi.
2014. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Bőven jó a magyarnak a nyugat, más örülne ha idetartozhatna. Elég elmenni itthon egy malajziai vagy thaiföldi gyárba, 75ezerért dolgoztatják az embereket, olyan technológiák mellett amiket ott náluk is használnak.. Egy ott dolgozótól tudtam meg hogy kutyának sem néznek minket, és akkor vagyunk jók ha felfelé ível a gyár termelése.. Közbe se karácsonyi fizetéskiegészítés nincsen, semmi.. Gyerekek után se kapnak lóf**zt se az ilyen gyárakban.

Ezért nem kell Kelettel foglalkozni, főleg nem kínaiakkal meg egyéb más mocsok néppel.. A japán meg nem éppen befogadó kultúra és van erkölcsük, nincsen szüksége "idegenekre"

Kína is jól kihasználna minket, azzal hogy telepítenék ide a sok szenny gyárát amit már otthon nem tudnak felhúzni.


Én úgy gondolom hogy még mindig emberibb körülmények vannak itt az unióban, mint arrafelé.

2014. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Orbán se ellenezte ... arról nem tehetünk, hogy a németek nabucco helyett az oroszokkal paktáltak le.
2014. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mind1 mit gondoltok, mert kína veszi át amerika szerepét. Tök mindegy hogy a 10 millió fős lakosú magyarorszűg hova nyit, mert globális gazdasági szinten egyértelműen átveszi a vezetést. Rabszolgákkal dolgoztatnak amivel nem lehet versenyezni ráadásul több mint 1 milliárdan vannak. Kína nem jó, kína nem kellemes, kína nem emberséges, kína működik és tör felfelé a gazdasága. Nem lehet megállítani mivel kína pontosan az ami a jövő.
2014. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!