Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik évértékelő beszéd...

Melyik évértékelő beszéd tetszett jobban? Orbáné vagy Gyurcsányé?

Figyelt kérdés

Gyurcsány: http://www.youtube.com/watch?v=x-QeRH_Zfw4

Orbán: http://www.youtube.com/watch?v=wGEu7r9iKQI


Tehát akkor "gonosz nyugati karvalytőkés kapitalista posztkommunista burzsoázia" vagy "Kádár népe"?


2014. febr. 17. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyikse.
2014. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyik sem tetszett, mert nem rólam és nekem szólt. Nem tudtam meg, mit akarnak kezdeni a katasztrofális egészségüggyel, egyáltalán tudnak-e róla, érdekli-e őket. Nem tudtam meg egyiktől sem, hogy mitől lehetne ez egy élhető ország, mitől szűnhetne meg a fiatalok katasztrofális elvándorlása. Tudni szerettem volna, hogy meddig zuhannak még az ingatlanárak, hogy akadályozható meg a folyamatos vagyonvesztésem stb.


E helyett kaptam egy halom lózungot és szóvirágot, meg jópofáskodó semmitmondást.

2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyik sem tetszett. Én magyar ember vagyok és itt élek Magyarországon. Saját magam értékelem az évemet, ami sajnos évről évre rosszabbra sikeredik.
2014. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Egyiket sem láttam. Nem is érdekel a sok baromság.
2014. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A különbség, hogy egyik baloldali populista a másik jobboldali populista.
2014. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Vonáé.
2014. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Gyurcsányé jobb volt, Orbánén majdnem elaludtam.
2014. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Jobboldaliként azt tudom mondani, hogy Orbán beszéde gyenge volt, és unalmas.Azokon az utalásokon kívül, amiket az idei választások miatt mondott el, semmi újat nem hallottam.A harci retorika, gazdasági szabadságharc, stb., tavaly is elmondhatta volna.Amikor meg az alkotmányozással kapcsolatban külön köszönetet mondott Schmitt Pálnak, agyam elszállt.

A példabeszédek, latin közmondások, metafórák régi, tipikus elemei Orbán retorikájának. Nem volt egy nagy szám.


Gyurcsány beszédére nem voltam kíváncsi, így erről nincs véleményem.

2014. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a Schmitt Pálos köszönet nagyon röhejes volt, mikor Orbán maga, és valószínűleg a teremben ülő hallgatósága is tökéletesen tisztában van vele, hogy az odafirkantott szignón kívűl semmi köze nincs hozzá és feltehetőleg el se olvasta.
2014. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem bírtam 5 percnél tovább nézni GY.F. évértékelőjét! Nekem nem jött be a stand up comedy+színész stílus. O.V-ét végighallgattam. Igazából Gy.F. támadt O.V. pedig értékelt.

ha évértékelésről van szó akkor O.V. nyert, mert ő értékelt, Gy.F. pedig csak támadott!

2014. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!