Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak mi a véleménye az...

A Jobbiknak mi a véleménye az ukrán válságról?

Figyelt kérdés
Mindenhol keresek de sehol sem találok egy Jobbik-közeli véleményt. Miért lapít a pártunk ennyire?
2014. febr. 19. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon mégse kereshettél, 3 mp volt googleval:

Február negyedikei: [link]

2014. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez mi? Ez nyers poplusizmus "kárpátaljai magyarság helyzetének megtárgyalása" címmel.


Egy szóval nem mondja a Jobbik, hogy

- A tüntetők mellett van (tehát az EU mellett)

- Vagy a kormány mellett (tehát az oroszok mellett)


Ja, hogy mind a kettő ciki. értem.

2014. febr. 19. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne bármelyik félnek is igazat adnia?
2014. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért mert egy szilárd elvekre épülő párthoz vagyok hozzászokva, aminek mindenről van véleménye és azt nem fél kimondani.

Vagy mégis.

2014. febr. 19. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:

A szimpatizánsai szerint a tüntetők az EU által felcsigázott csőcselék, az Unió kinézte magának a hatalmas és gazdag Ukrajnát. Ha az ellenzék győz, ugyanúgy fognak járni, mint Magyarország.


Ugyanakkor a helyzetet kihasználva a testvéri Oroszország támogatásával vissza lehet csatolni a 10%-ban magyarok által lakott Kárpátalját, mert ez fogja meghozni számunkra a fellendülést, és a tisztes gyarapodás kezdetét, a derék ruszin kisebbség autonómiájának biztosításával.

2014. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Sokat olvashattál utána kérdező valóban!


Tegnapi hír:


[link]


A cikkben megtalálod a Jobbik véleményét is a helyzetről: "bízunk benne, hogy a kárpátaljai magyarság nem ül fel a provokációnak, és megpróbál kimaradni ezekből az eseményekből". Tehát a Jobbik nem áll egyik oldal mellett sem, ők kizárólag a kárpátaljai magyarság sorsáért aggódnak (mint ahogy kellene ezt a többi pártnak is).


És még egy cikk ami meg ma jelent meg az Alfahiren:


[link]


Kedves kérdező, néha nem csak nézni, látni is kell! ;)

2014. febr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezek is a kárpátaljai magyarságot sajnáltatják. Populizmus.


Azt hittem, hogy a Jobbik állást fog foglalni vagy a kormány vagy a tüntetők mellett... Nem gondoltam volna, hogy ilyen nyuszi pártunk van. Fidesz 2.

2014. febr. 21. 08:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Épp elég problémát kéne megoldanunk itthon, nem hiszem, hogy annyira tökéletes minden, hogy már más országok belügyeibe kell beleavatkoznunk.
2014. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!