Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresek egy jobbikost aki...

Keresek egy jobbikost aki tegnap jött aláírást gyűjteni?

Figyelt kérdés
Kinyitottam az ajtót, megláttam h jobbik, mondom "biztos hogy nem" és bementem, de akkor láttam meg félszemmel hogy milyen aranyosan mosolyogtak, de már nem nyitottam vissza az ajtót, és most itt akarok tőlük bocsánatot kérni, mert lehet h bunkó voltam:) Nagyon nem vagyok jobbikos úgyhogy úgyse írtam volna alá, de ariknak tűntek, szóval... bocsi:)

2014. febr. 19. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A nap fénypontja. :D :D :D
2014. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

javaslat:

itt vesd fel a problémádat! (Ők talán tudnak segíteni....)

[link]

vagy az e-mail címükön: jobbik@jobbik.hu

de, ne feljtsd el PONTOSAN megadni az "esemény" helyét és az időpontját is, ha érdemi, használható választ szertnél kapni!

2014. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Csak nem előítéleteid voltak egy olyan pártal szemben amit divat nem szeretni előítéletei miatt? :D
2014. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Nem hinném, hogy *te* bocsánattal tartozol a *jobbiknak* .

Nálam tegnap voltak, én is elzavartam a fenébe őket. Ahogyan el fogom a Fideszt is, meg az MSZP-t is.

2014. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj nem értitek, nem írtam volna alá nekik semmit, pláne nem este 8-kor, és a pártjukkal sem értek egyet, csak az emberi oldaláért éreztem magam rosszul, jöttek mosolyogva (és milyen helyesek voltak:P) én meg na. Szóval emberileg akartam kiírni msot ezt, hogy ha olvassák akkor bocsi nekik, nem a pártjuknak hanem nekik.:)
2014. febr. 19. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtam én hogy ma még körül kell itt nézzek :D
2014. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!