Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az gáz, ha így utólag írok...

Az gáz, ha így utólag írok üzenetet Gyurcsány Ferencnek a facebookon?

Figyelt kérdés
Még régebben (pár hónapja) megtaláltam Gyurcsány Ferenc személyes facebookját. Most azt nem tudom, hogy ezen csak ismerősöket jelöl be, vagy valaki mást is aki kéri, aki tiszteli. Mert bejelöltem és azóta (hónapok óta) nem jelöl vissza. Mondjuk ez tőlem nem volt jó, mert nem írtam semmi üzenetet neki. Gáz, ha most írok, hogy jelöljön vissza, mert... És szerintetek érdemes? Visszajelölne, vagy nem? (Ez egyébként tényleg a Gyurcsány, mert láttam az ismerősei között más Gyurcsányt is, meg más névről ismert politikust is). Szerintetek?
2014. febr. 19. 17:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
37%
ha mar ott jarsz erdeklodjel, hogy megtalalta mar a szakdolgozatait? Tudjuk, hogy borasz szakerto, de most derult ki, hogy mar regota atomenergiaval /Paks tanacsadas/ is foglalkozik. Amugy en kedvelem fletot, megnyugtato nezese amikor a televizion szerepel
2014. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
xD Oké, de most tényleg, komolyan írhatok neki, hogy jelöljön vissza?
2014. febr. 19. 17:15
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ...ha elakarod küldeni a fészkes fenébe, akkor ahhoz sosincs késő.

Ha dicsőítő szavakat harsognál SUCKértő fülébe,akkor dobálj kővel repülőt! Az se baj, ha féltégla! :D

2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Shai-Hulud ***** válasza:
Persze hogy írhatsz, nem tiltja meg senki. :)
2014. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Írhatsz neki, az már más kérdés hogy egy valamire való ember aki ad magára nem kuncsorog egy ilyen jellemtelen embernek. Trágár sok megnyilvánulása de ez az egész baloldalra jellemző.MO. lakosságának 95% inkább szeretné nem ismerni.
2014. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Shai-Hulud ***** válasza:

"Trágár sok megnyilvánulása de ez az egész baloldalra jellemző."

Meg Deutsch Tamásra.

Biztosan ő is baloldali.

2014. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó, rendben megnyugodtam. Köszönöm! :)
2014. febr. 19. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Hát... kérdezõ, te szerelmes vagy Fletóba.
2014. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én?? Neeem. Csak azért érdeklődöm, mert ő a nagy ember számomra.
2014. febr. 19. 17:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Számomra meg:PL Széchenyi István vagy Kossuth Lajos nagy ember de hát ízlések és pofonok . De hát majd nem egy szinten van velük erkölcsileg a te embered nem?
2014. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!