Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az gáz, ha így utólag írok...

Az gáz, ha így utólag írok üzenetet Gyurcsány Ferencnek a facebookon?

Figyelt kérdés
Még régebben (pár hónapja) megtaláltam Gyurcsány Ferenc személyes facebookját. Most azt nem tudom, hogy ezen csak ismerősöket jelöl be, vagy valaki mást is aki kéri, aki tiszteli. Mert bejelöltem és azóta (hónapok óta) nem jelöl vissza. Mondjuk ez tőlem nem volt jó, mert nem írtam semmi üzenetet neki. Gáz, ha most írok, hogy jelöljön vissza, mert... És szerintetek érdemes? Visszajelölne, vagy nem? (Ez egyébként tényleg a Gyurcsány, mert láttam az ismerősei között más Gyurcsányt is, meg más névről ismert politikust is). Szerintetek?
2014. febr. 19. 17:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát nem
2014. febr. 19. 18:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Látom sokaknak nem kell a szomszédba menni a kultúrálatlanságért (sem).

Nem Fletó, hanem Ferenc. Én nem kedvelem Orbánt, mégsem hívom orsós féregnek vagy hasonlónak. De más politikust sem. Engem minősítene.


Kérdező, szerintem nyugodtan írhatsz Gyurcsánynak. Én már beszéltem vele személyesen és egy közvetlen,tök normális ember. A FB-ot lehet nincs ideje olvasgatni vagy csak úgy gondolkozik, mint én: idegeneket nem igazolok vissza addig, amíg nem mondják el kik ők és mit akarnak.

2014. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem politikáról beszél azt gondolnánk hogy egy átlagos vagy a feletti udvarias normális ember. Ha politikáról akkor meg skizofrén alkat.
2014. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben, értettem. Köszönöm!
2014. febr. 19. 22:37
 15/15 anonim válasza:

en erdeklodnek;


- Maga az a Gyurcsány Ferenc (a máig titokzatos "nagyember"), akit Kulcsár Attila nevű bűntársa egyszerűen csak Gyurcsányinak hívott, aki ha baj van, végül minden kényes ügyet elsimít?


- Maga az a Gyurcsány Ferenc, aki miután privatizálta és az állammal felújítatta a balatonöszödi kormányüdülőt és a Szalai utcai képviselői klubot, azt ugyanolyan áron visszabéreltette az államtól?


- Maga az a Gyurcsány Ferenc, akit eddig csak azért nem lehetett köztörvényes ügyei miatt rács mögé küldeni, mert:


1. Mentelmi joga van,

2. Az ügyészség sorozatosan megtagadta/tagadja ügyében a nyomozást,

3. Az elkövetett adócsalások és bűncselekmények időközben elévültek?

2014. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!