Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP és a Jobbik miért...

Az MSZP és a Jobbik miért akarja ellehetetleníteni a Magyarországot?

Figyelt kérdés

A gazdasági növekedés beindulóban van, külföldi elemzők szerint is jobban áll az ország.

Az elmúlt 8 év pusztítás után ez maga a csoda.


Sajnos vannak akik nem örülnek ennek, ez pedig az MSZP és a Jobbik.Titokban valószínűleg jóban is vannak, csak megjátsszák magukat, együtt irigykednek meg uszítanak a kormány ellen.



2014. febr. 19. 21:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A közmunkaprogramon az emberek szótagolni meg össze adni, kivonni tanulnak, és ezért kapnak havi 49e Ft-ot. A FIDESZ meg majd veri a mellét hogy hány új (ilyen) munkahelyet teremtettek. Szerintem az összes "sikerük" kb ilyen színvonalú...
2014. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
78%

A GDP semmit nem mutat, a GNI-t figyeljétek!


Egyébként meg gyere le hozzánk kispajtás, megmutatom neked mennyire jobban teljesít az ország. Elmenekült 500 000 ember. Ők akiket hivatalosan nyilvántartanak, de sorolni tudnám akikről semmit nem tud az állam, hogy mit csinálnak és hol (például a testvérem is 6 éve él Németországban, de a mai napig ide kap mindenféle levelet meg mindent). Ez a felmérés ráadásul több, mint egy éves. Azóta még minimum 100 ezren hagyták el az országot!


A dolgozó, gondolkodó ember mind elhagyja lassan a hont. Te meg tapsoljál az elmebeteg elnöködnek :P


Pusztít a radioaktív sugárzás szerte a világon, Fukosimában az erőműtől 15km-re 7000x-esét mérték a megengedett értéknek, az Atlanti-óceánban 90%-al több állat pusztul el mint a katasztrófa előtt és már hónapok óta elérte a sugárzás Amerika NY-i partjait. Nekünk meg Paks kettő kell... taps :P


Gyere ide és nézd meg, ahogy diplomás, felsőfokú végzettséggel rendelkező emberek havi 85 ezerért dolgoznak. Gyere és nézd meg ahogy havi 40 ezerért támasztják emberek tömegei a lapátot az árkokban mert nem tudnak mit kezdeni magukkal. Gyere nézd meg ahogy az általános iskolákban megy az agresszió. Nézd ahogy az utcán fiatalok rombolnak, ahogy bizonyos emberek rabolnak, fosztogatnak, lopnak mindent ami mozdítható.


Nézd és lásd ahogy a politikusok milliárdokat csalnak el. Csak itt, egy 450 lelkes faluban a polgármester, AKI FIDESZES, több 10 milliót csalt el. Az ügyészségen bebizonyosodott de mi volt a szerencséje? Elévült.


Na nem sorolom. Inkább nézd a narancsos adódat. Az ilyen embereknek felesleges bármit is magyarázni, hisz el se olvassák, nem gondolkodnak.

2014. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

"Bizonyíték, hogy az MSZP és a FIDESZ ugyanaz a párt! Eközben a magyar egymást öli!


Megérett az idő, hogy mindenki számára egyértelmű bizonyítékot mutassak arra nézve, hogy a fidesz és az mszp ugyanaz a párt! Aki a bemutatott bizonyítékok alapján sem látja az egyértelműt, annak egyet javaslok: mikor az ország tönkre megy, hibáztassa továbbra is a “másik” oldalt! Önmagába ne nézzen soha…


“Hogy végre egyértelmű legyen mindenkinek, hogy a fidesz és mszp egy és ugyanaz a párt, melynek nem célja kivizsgálni a NAV-botrányt. Az mszp-s Boldvai László 1000 m2-es villája, az ingatlan alapterülete 3000 m2, melyet vagyonnyilatkozata szerint képviselői tiszteletdíjából épített fel! (Felesége: tanár) Boldvai a Tocsik-ügyben volt vádlott, de mily meglepő, felmentették. A NAV-ot pedig továbbra sem érdekli, miből épült fel az 1000 m2-es villa! “


Ez az ország végtelenül elfajzottá vált a 23 éves politikai elit irányítása alatt. A szegénység rontja a társadalmi morált, ez alap szociológiai tény. Minél szegényebb valaki, minél kétségbeesettebb, annál inkább belerúg az alatt lévőbe, miközben pontosan tudja, hogy ezt felülről a politika műveli vele.


Elég a közterületesekre vagy BKV ellenőrökre gondolni, akik nettó 90 ezer forintért állnak a “hősiesség oldalára” azzal, hogy beszedik a sápot Vitézy Dávidéknak, és jól megbüntetik 16 ezer forintra a szerencsétlen magyart, akinek nem futja – nemhogy buszbérletre, de még – ennivalóra sem: ha nem számítjuk a 300 forintos kilónkénti áron Sparban vásárolt párizsit, melynek 3/4-e őrölt csont, zsír, bőrke, szója és egyéb nyalánkságok…"


A Haza Nem Eladó.

2014. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
45%
Én diplomás pályakezdő vagyok és érdekes módon eltudtam helyezkedni hónapokon belül a szakmámban, és nem 120 ezret keresek. Csak nekem lett volna ilyen szerencsém? Nem hiszem, minden társam hasonlóan áll. Én és a családom is jobban él mint 4 éve. Képzeljétek el, vannak ilyenek.
2014. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%
Mégis melyik külföldi elemző szerint áll jobban az ország? Tudnád linkelni? ;)
2014. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%
#14-es. Igen, te és a családod. A többi meg le van sz.*rva ugye?
2014. febr. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

"#14-es. Igen, te és a családod. A többi meg le van sz.*rva ugye?"


Le hát. Nekik nincs semmilyük, így hát annyit is érnek. Senkikkel pedig minek törődni? Azok nyugodtan nyomoroghatnak és megdögölhetnek.

2014. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Én diplomás pályakezdő vagyok és érdekes módon eltudtam helyezkedni hónapokon belül a szakmámban, és nem 120 ezret keresek. Csak nekem lett volna ilyen szerencsém? Nem hiszem, minden társam hasonlóan áll. Én és a családom is jobban él mint 4 éve. Képzeljétek el, vannak ilyenek."


Amit állítasz hazugság. Diplomás pályakezdő vagy. Vagyis 4 év tanultál. Most pénzt keresel. Akkor a bevételed 0 ft volt most meg X. Ha havi 40 ezeret keresnél, akkor is jobban élnél, mint 4 éve.


Pontosan ezaz a ferdítés, amit a fidesz is csinál. Játék a számokkal.

Én rosszabul élek 4 éve 1.5 milliót kerestem havonta munkával. Most havi 400 ezeret. Ja közben hazajöttem külföldről, mert egy családi tragédia beárnyékolta rendesen az életünket. Ez a fidesz vagy az mszp hibája? NEM

Viszont ettől látom, hogy hova tart az ország. Volt KISZ pártitkárokra meg az utód pártokra szavazni szerintem még mindig vicces. Gyurcsány mellett Orbán is ott ült a KISZ-ben, sőt Orbán Soros György alapítványán keresztül ment ki Oxfordba tanulni. És akkor ehhez kellett hátszél rendesen, apuka meg párttag volt. :D

2014. febr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#17, igen Lázár János pont ezt mondta. Csak az gond ezzel, hogy ha az õt és a lakosságot eltartó szegény munkás osztály elpusztul, akkor õ is, mert nem dolgozott semmit soha életében.


Aki termelõ munkát végez azt semmibe veszi, de miatta van még életben.


#18 te meg hiába írsz ilyeneket, majd jól lepontoznak. Néztem a statisztikákat, Budapesten szinte mindenhol a DK vezet, ahol nem, ott az MSZP. vidéken talán 1-2 helyen fidesz, a többi DK meg Jobbik. Érdekes, hogy az emberek még mindig hisznek azoknak akik kilopják a szemüket is.


havalakitõl ellopnak valamit, egybõl mindenki jogi eljárást meg önbíráskodást akar. ha politikus teszi, válasszuk meg újra. A Bajnai 16 millió forint értékben lopott libákat a barátnõm apjától. (és még sok más embertõl) senkit nem érdekel, jellemzõ az országra meg az emberekre.

2014. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, te beteg vagy.
2014. febr. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!