Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a fizetésekről?

Figyelt kérdés

Annyit tudok mondani, hogy diplomás informatikus esetében ez reális. (erre látok rá, ezért ezt tudom mondani) A kezdő nettó 200E egy teljesen elfogadott.


Egy 3-4 év alatt el lehet érni a 300-350E-t is.

Rokonom 450E nettó 7 év után. És náluk ez az átlag.


[link]


2014. febr. 21. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Utálni kellene őket, hogy sokat keresnek?

Értem én, hogy a sikergyűlölet népszerű, de hogy ennyire...

2014. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet Pesten ez igaz de vidéki városokban biztos hogy nem.

A többségével meg munkát találni is nehéz, ha az utolsó kettővel pl talál ahhoz külön gratulálok.

2014. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 20:16


Hát nem is kapnak azok sokat.


Pl az informatikus egy olyan szak, amivel nagy valószínűséggel Pesten kap az ember állást. Ha valaki egy kisebb városból jön az remélhetőleg nem hiszi, hogy ott fog elhelyezkedni. Persze vidéki városoknál is van esély, de kevesebb mint pesten. De persze nagyobb városokra gondolok. Pl Debrecen, Szeged

2014. febr. 21. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Őket megfizetik rendesen még itthon is, szóval nem ők keresnek sokat, hanem (majdnem) mindenki más túl keveset.
2014. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha az ember tanul, annak sokszor meg is van a gyümölcse, és ez szerintem egy jó dolog.
2014. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!