Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsánynak hiszel vagy...

Gyurcsánynak hiszel vagy Pintérnek?

Figyelt kérdés
A Belügyminisztérium részlegesen közzétett az öszödi beszéddel kapcsolatos két titkosszolgálati jelentést azt sugalmazva, hogy Gyurcsány maga szivárogtatta ki a beszédét állítólag azért, hogy elterelje a figyelmet a megszorításokról és felrázza az országot. Gyurcsány viszont azt állítja, hogy ez nem igaz, és a BM feltételezése kizárólag Eduardo Rózsa Flores állításán alapul.

2014. febr. 23. 08:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Most őszintén? Egyiknek sem hiszem el, amit mond (még azt se nagyon, amit kérdez)

Ennek a titkosszolgálati jelentés kiteregetése így a választások előtt egyértelműen kampányfogás, de hogy az öszödi beszéd és a kiszivárogtatásának a háttéreben mi áll valójában, azt nem biztos, hogy meg fogjuk tudni valaha is.

2014. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azt a nyilvánosságnak szánta, ilyen beszédet nem mond az ember egy sima MSZP gyűlésen.
2014. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is valahogy úgy vagyok vele, hogy egyiknek se igazán hiszek. Gyurcsánynál az a gyanús, hogy azt mondja, ő tudja ki volt, csak nem tudja 100 %-osan bizonyítani, ezért nem mondja. De pár éve azt mondta, hogy már nagyon közel áll hozzá, hogy bizonyítani tudja, és elmondja, de azóta se mondta. Pintérnél persze eleve gyanús az időzítés, meg az hogy csak egy Rózsa Floresre tudnak hivatkozni.
2014. febr. 23. 09:37
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja, az meg Gyurcsány mellett szól, hogy annyira hülye azért nem lehet, hogy hetekkel az önkormányzati választás előtt magáról kiadjon egy ilyen kompromittáló szöveget.
2014. febr. 23. 09:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyiknek sem.
2014. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Én a Vonának hiszek. az a tuti. Nem ilyen piti Pintér vagy...Gyurcsány. Ne nevetess, Gyurcsány, aki 8 évig lopott, és romba döntötte az országot. Hihetetlen még mindig nekem, hogy egyáltalán szabad lábon van, nem az, hogy még hisznek is neki.

Lesz még elszámoltatás. Valódi rendszerváltás.

2014. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

persze Gyurcsány saját magát tette tönkre

és Tömjénzsóti is az ő embere, nem hiába örömködött, hogy tönkretették Gyurcsányt

szerintem Orbánt is ő irányítja, és ha nem is miatta kell fel a nap, de az időjárást biztos tudja irányítani hiszen mindig akkor van árvíz, amikor a fidesz van hatalmon

2014. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

hol voltak romok, te jobbikos majom?

legalább a pofámba ne hazudj már, ha már az igazság megszállottja vagy!

2014. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 titak ***** válasza:
100%
Pintérnek már akkor sem hittem, mikor Gyurcsányról még nem is hallottam
2014. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

#8 Gyere ki a hóra kisköcsög. Így is lehet intézni a dolgokat, hogy nem csak a neten járatod a pofádat.

De megtudom magyarázni persze. Csak a helyzet magáért beszél...Nem én vagoyk a majom, nem én nem tudom elfogadni a valóságot, hanem te!

A jövőt nem lehet megállítani, te hülye poszt-kommunista csicska. Akasztva lesztek. ANTI-KOMMUNIZMUS !!! ;)

2014. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!