Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz valóban a végletekig...

A Fidesz valóban a végletekig gyűlöli a melegeket?

Figyelt kérdés
Mi az okuk rá?

2014. febr. 23. 22:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A tényhelyzet melyik? A kérdés, vagy a válaszok közül valamelyik?
2014. febr. 24. 18:20
 12/18 anonim ***** válasza:

3as elég buta vagy:))


A gyerek nemi identitása és szexuális orientációja már a terhesség alatt kialakul.Nem befolyásolható.

A gyerekek kb 12-13 évesen kezdenek érdeklődni a szexualitás iránt és érdeklődőek.Attól mert te titkolni akarod előlük attól még tudni fognak arról,hogy ilyen létezik,max furcsának fogják találni.

A melegek által nevelt gyerekek sokkal egészségesebb környezetben nőnek fel,ahol nincsenek nemi szerepek,tabu.A melegek olyannak fogadják el a gyereket amilyen.

A heterók nagy része pedig minden megterveznek,legszívesebben eldöntenék a gyerekük helyett hogyan éljen,stb.

Kicsit tájékozódj mielőtt butaságokat írsz.1973ban kivették a betegségek listájából.

Tudod nem a Nap kering a Föld körül,hanem fordítva.Google a barátod:)

2014. febr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ezzel a témával kapcsolatban, hihetetlenül ostoba és együgyű, buta emberekkel találkozom. És ebből kifolyólag minden amit az előttem szóló leír ki is ütközik, de nagyon kellemetlenül. Sok "családos" ember egyszerűen semminek és ki irtandónak kezeli a melegeket. (még, hogy ha meg is erőlteti magát és a szemébe jó pofizik)Kimondatlan dolgok vannak.
2014. febr. 25. 11:05
 14/18 anonim ***** válasza:

A Fidesz nem a melegeket gyűlöli.


A Fidesz azokat a homoszexuális embereket próbálja korlátozni akik provokatív módon próbálják reklámozni a homoszexualitást mint egy divathullámot.

Ilyen például az utcán nyilvánosan smárolás két férfi között egy forgalmas utcában, egy vagy több gyermek örökbefogadásának igénylése / mint egy kutyust, vagy macskát/.


Itt egy eklatáns példa:


Munkahelyemre egy meleg férfi került. Amióta itt van nálunk, eltelt tíz hónap. Nem azért gyűlölik sokan mert meleg, hanem azért mert ezalatt az idő alatt nem egyszer önkielégített a zuhanyzóban a kollégái mellett, a wc fülkében felmászva leste meg a kollégáját wc-zés közben, volt hogy belecsípett a munkatársa meztelen fenekébe /aki épp ment zuhanyozni/, és teszi az állandó szexuális megjegyzéseket a kollégáira.


Nos, ha én ezt heteroként tenném meg mondjuk a kolléganőimmel, akkor bizony egyből eltanácsolnak a cégtől, és megbélyegeznek, természetesen joggal.


Ha viszont a meleg kollégámat tanácsolnák el, akkor egyből menne a "homofób" jelző a cégünkre.

Értitek mi a baj?

2014. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mekkora egy kamus vagy utolsó.

Attól,mert fidesz párti vagy nem kellene hazugságokat kitalálni.


Más pedig nem kér a fidesz-féle vallásos-álszent-földhözragadt divathullámból.

2014. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Valóban kamus vagyok? Ezek szerint mindenki kamuzik...szomorú hogy amit nem látsz, számodra nem létezik.

Pont ezért nem tudtok belegondolni a dolgokba, és meleg gyűlölőnek tartasz azért mert az ilyen személyiségű melegeket nem szeretem. Ezért vagyok homofób? Furcsa.


Ha a roma meglop, megkésel az utcán, betör a lakásodba akkor mit mondasz? Nem szeretem a c.gányokat! Igazából nem a c.gánysággal van problémád, hanem közülük azokkal az emberekkel akik bűnözők. Ettől szerinted Te fajgyűlölő vagy? Mert szerintem nem. Csak ebben az országban mindenki fajgyűlölő, homofób és sorolhatnám...


Gondolkodj kicsit...

2014. márc. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Két utolsónak: ti ketten meg jól elbeszéltek egymás mellett.:-)

A tény az: mindegy milyen beállítottságú ember vagy, vagy mondjuk úgy, hogy mennyire vagy meleg (vagy ahogyan sokan -tisztességes, becsületes emberek- mondják) a hétköznapi emberek úgy viselkednek veled szemben, mint, hogy ha egy ki iktatandó élőlény, vagy inkább egy kilövendő vad az erdőben. Első körben vagy nyíltan, vagy a hátad mögött kritizálnak (nincsen olyan teljesítmény, ami megfelelő lenne ebben az esetben a számukra), a második kőrben közös erővel (mint egy csoport birka) kiközösítenek, harmadik kőrben pedig tűkön ülve várják, hogy mikor halsz meg (öngyilkosság, esetleg meg gyilkoltatnak stb.).

Ez a valóság. Sokan ezt persze nem veszik észre, mert más szemében még a szálkát is meglátják, de a sajátjukban még a kibäszott gerendát sem. (pld: drogozás, füvezés, betörés, családterror, etc. etc.)

2014. márc. 7. 16:49
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak a melegeket gyűlölik, módszeresen kicsinálnak mindenkit aki nem tetszik nekik. (nem vagyok pártmánky sehol!)
2014. márc. 7. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!