Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem politikus, cégvezető...

Ha nem politikus, cégvezető vagy ezek rokonai-barátai közé tartozol, hogy tudsz érvényesülni a mai Magyarországon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 09:54
 1/8 ConnectCare ***** válasza:
100%

Piacképes ismeretek, képességek elsajátításával.


Ezek a politikusok és cégvezetők egymással versenyben álló szervezeteket (pártokat, gazdasági társaságokat) működtetnek, amiknek szükségük van jól képzett munkatársakra ahhoz, hogy a versenyképességük megmaradjon.


De cégvezetővé is válhat bárki, itt is csak versenyképesség kell.


Persze ezek mellett nem árt, ha az államod kormánya nem akar mindent agyonszabályozni, nem talál ki hatósági árakat és hagyja, hogy szabadon érvényesülj egy szabad piacgazdaságban.

2014. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

mit jelent az 'ervenyesules' szamodra? 3 fekete audi a8, nagy haz, milliardos vagyon?


egyebkent tudassal, szakertelemmel.

2014. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon esélytelen. Hiába van szaktudásod, ha nincs protekciód, nem viszed semmire.
2014. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem igaz, piacképes tudással nem is nehéz érvényesülni. Csak az emberek ennek általában nincsenek birtokában és tátott szájjal várják a jobbat a semmitől ami persze nem jön el és ezért az aktuális kormány a felelős.
2014. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A versenyszférában ezek nélkül is lehet simán érvényesülni.
2014. febr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Astoria következik ***** válasza:
91%
Nekem sose volt protekcióm, panelban nőttem fel, cégvezető ismerős-rokon se volt sose, és igazából egész jól elvagyok. Szóval ha van eszed, tudásod, szorgalmad azért elég sokra lehet vinni ezek nélkül is... Csak sokszor azt látom, hogy az emberek a saját hibáikat, butaságukat nem képesek beismerni, mert könnyebb mást okolni a nyomorukért, holott kis szorgalommal egész sokra vihetnék. Persze mint mindig, tisztelet a kivételnek.
2014. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teli találattal az ötös lottón vagy nyalással.
2014. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy Nagyfüged nevű porfészekből jöttem, szüleim egyszerű parasztemberek.. Jól tanultam, eljöttem Pestre egyetemre, most egy jól menő irodában dolgozom, öltönyben céges autóval. Mindkét "semmirekellő" kormány hatalmát átéltem az ide vezető út alatt és mégis itt vagyok. Még azt se mondanám hogy vért izzadtam érte. Egy szóval itt is megvan a lehetőséged mindenre csak nem mást kell hibáztatni.
2014. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!