Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a FIDESZ-t hibáztatják...

Miért a FIDESZ-t hibáztatják a szocik az öszödi beszéd kiszivárogtatás miatt, mikor ők is nyilvánosságra akarták hozni? Ez azt mutatja, hogy már nincs nekik fogásuk a Fideszen, mert ilyen piti kis ügyből csinálnak nagy ügyet a szocik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 12:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
14%

"Komolyabb országokban nincs "karóbahúzás"! :)"

de villamosszék igen

2014. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha csak a manipulált anyagot hozták nyilvánosságra miért nem hozza nyilvánosságra az MSZP a teljes beszédet és tisztáznák a dolgokat?"


Szerintem az ne nagyon nyilvánítson véleményt, aki azt se tudja, hogy a teljes beszéd nyilvánosságra lett hozva elég gyorsan. Ezek után már nem feltételezem, hogy meghallgattad a teljes beszédet és ezután mondasz véleményt valamiről nem csak az összevágott, manipulatív anyagot.


Nem vagyok Gyurcsány fan, de a frankót mondta ki a beszédében és a sajátjait arra buzdította, hogy váltsanak, fejezzék be a hazudozást. Szerintem ez még mindig szimpatikusabb, mint az aki ilyeneket mond: "Én még soha nem hazudtam." és "Ne azt nézzék amit mondok, hanem amit csinálok." típusú politikus.

2014. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem is csodálom, hogy sokan félreértik, nem értik az Öszödi beszédet. Csak meg kell nézni, hogyan teljesítenek az emberek szövegértésből a kompetencia felméréseken vagy

bármilyen dolgozatnál. Gratulálok azoknak, akik csak annyit fogtak fel, hogy hazudtunk, stb. Gondolom azt véletlenül sem sikerült meghallani, hogy vessünk véget ennek, ne hagyjuk, hogy a kis embereket kisemmizék a gazdag vállalkozók, teremtsünk olyan egészségügyet, ahol

nemcsak a befolyásosak kapnak normális ellátást.

Az még véletlenül sem baj, amit Orbán művel. Mond a magyaroknak valamit, utána külföldön letagadja. Az Usa-ban például azt mondta, hogy nem arra kell figyelni, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz. Baromira megbízható embernek tűnik és még csak véletlenül sem hazudik.

2014. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok én is Orbán hibáival de azért a két ember közé ne tegyünk már egyenlőség jelet. Erkölcsileg és morálisan hol van GYF OV- hez kéPest? Van egy szűk réteg aki vevő a trágár ocsmány beszédekre amit GYF -képvisel és ennyi. Őket , téged ez kielégít és eufóriát éreztek ha k...a országozik meg mindenféle ocsmány szavakat kiabál ellenfelére de ez kb az emberek 5%-a szerencsére.
2014. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!