Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ember aki komolyan elhiszi...

Van ember aki komolyan elhiszi h a Jobbik fog kormányozni 2014-be?

Figyelt kérdés

Csak ezért gondolom mert ők agyon úgy gondolják.

[link]


Pedig sanszosan nem így lesz, ugyanis a választásokat nem like-ok döntik el.

Ebből is látszik h ez egy abszolút komolytalan párt.

Bár ezen a "Fiatalok körében már a legnépszerűbb" című kamu húzásuk óta nem csodálkozom.



2014. febr. 25. 20:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
30%
Népszerűségben 3. ak csak így kampányolhatnak ennyi.
2014. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
16%

Igen, én elhiszem.

Nem pénz kell meg életszínvonal, hanem Büszke Turul, Hit, Nemzet és Vona Gábor.

2014. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
10%

ma 20:18

:D:D


Kérdésre: Dehogy van. Aki igen, az a valagával gondolkodik.

2014. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
33%

"Pál Mayer Remélem minden szimpatizánsunk elmegy szavazni, akkor meglessz a kormányváltás. Szavazzatok Jobbikosok! Akkor szebb lessz a jövönk."


Édes Istenem, és a droid komolyan hiszi, hogy Zázrivecz meg a bagázsa nem fog lopni, hogy az EU nem törli fel velünk a padlót, miután kiléptünk, és hogy a családja nem fog éhezni a beköszöntő legsúlyosabb gazdasági hanyatlás alatt. Hogy élhetnek emberek ennyire agy nélkül?

2014. febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon egyszeruen élünk ïgy: Jobbikosok vagyunk.
2014. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem a Jobbikra, akkor kire kell szavazni?

Kíváncsi lettem.

2014. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
20%

ma 20:31


Miért pont a legrosszabbra akarsz a felhozatalból? Én is kíváncsi lettem.

2014. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
53%

Bár még nem döntöttem el kire szavazok, de áruljátok már el nekem. Ha nem a jobbikra kéne szavazni akkor kire???


Mert ha senkire nem szavazunk, annak nincs értelme. Az MSZP egy kalap sz*rt sem ér. A Fidesznek volt lehetősége bizonyítani, nem élt vele.. Nos???? Mert ha ezt a két csürhét nem veszem figyelembe akkor nem maradt egyetlen értelmes párt sem akin elgondolkodna az ember, hogy talán nekik kéne esélyt adni..

Kivéve a jobbik. Miért ne lehetne nekik egy esélyt adni???


(A Behemót véleménye nem érdekel, mert őt többször olvastam több kérdésnél és sokszor iszonyatos milyen idióta dolgokat ír..)

Nos? Többiek?? Ki az értelmes párt???Akinek érdemes esélyt adni??

2014. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

6-os szíved joga h kire szavazol. Ebbe én nem megyek bele, csak szerintem a kép állatiasa valótlan ennyi.

Illetve az fb-n tényleg ők a legnépszerűbbek de ez most olyan mint a Jég Veld-be a Jamaica-i siválogatott.


Attól h népszerű vagyok ott ahol nincs vetélytársam, ettől még a győzelmem nem biztos h reális.

2014. febr. 25. 20:38
 10/48 anonim ***** válasza:
34%

"(A Behemót véleménye nem érdekel, mert őt többször olvastam több kérdésnél és sokszor iszonyatos milyen idióta dolgokat ír..) "


A reális magyar államgazdaságról alkotott kép, és a Jobbik államgazdasági programjának a megvalósíthatatlanságára való rámutatás mióta esik bele az idiótaság kategóriába, ember?

2014. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!