Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a fidesz felelős most a...

Miért a fidesz felelős most a 2006-os zavargásokért?

Figyelt kérdés
mért mondják sokan h a fidesz hívta utcára az embereket,amikor azért mentek az emberek az utcára mert Gyurcsány azt mondta amit!

2014. febr. 26. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk mert fanatikusan imádják a Ferkójukat.
2014. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ember nincs, aki komolyan azt hiszi, hogy nem szervezve voltak a tűntetések
2014. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Mert ő robbantotta ki.
2014. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Egy dolog, hogy Gyurcsány mit mondott. Még egy dolog, hogy igaz-e, és miképpen kell értelmezni. És még egy dolog, hogy ezt miképpen kezeljük. Úgy-e, hogy a parlamentben normális módon "ügyet" csinálunk belőle, kivizsgáljuk, és súlya szerint döntünk. Esetleg nyilvánosan (de higgadtan és igaz módon) véleményezzük. Vagy úgy-e, hogy nyilvánosan kivonulunk, közöljük, hogy felrúgjuk saját magunk által hozott törvényeinket, mert érdekeink és úri kedvünk e pillanatban így diktálja. És különféle közvetlen és közvetett eszközökkel példát mutatunk, hogy törvény nem számít, ha győzni akarunk, ha gyújtogatunk, ha elfoglalunk, ha utcákat teszünk tönkre, ha a rendőrség fellépését vérengzésnek nevezzük.

A Fidesz nem most felelős a 2006-o zavargásokért. Hanem 2006 óta folyamatosan felelős. Négy éven át uszítással, törvénytelen eszközök folyamatos alkalmazásával és minden törvényi munka akadályozásával bármi áron. Utána négy éven át pedig a törvénytelenség törvénnyé magasztosításával, a hatalmi gépezet kiépítésével és számtalan más módon. Szó nincs arról, hogy most felelős. Kezdettől az.

2014. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Igaza van a 4-esnek.

Eddig rejtély volt, hogy ki szivárogtatta ki a májusban elmondott beszédet, éppen az Önkormányzati választások előtt. Ezért tudott akkor nyerni a Fidesz.

Most bevallották, hogy a Fidesz volt az, mert a kazetta már régen náluk volt.

A másik dolog: Amikor Orbán nagygyűlést hirdetett (ma már leszokott az ilyenekről), a rendőrség kérte, hogy NE az Astoriánál tartsa, mert probléma lehet belőle az Andrássy-útra engedélyezett tüntetés miatt.

Mégis ott tartotta meg. Anélkül, hogy gondoskodott volna a megfelelő biztosításról. A gyűlés végén azonnal eltávozott, nem törődve azzal, hogy az imádói eltávoznak- e a rendőrség felhívására a mondott útvonalon. Még Rogán

sem hazament, hanem a tüntetők közé. Azután jajgatott, hogy ártatlan járókelőként megsérült.

Különös módon egy-vagy két héttel ezután a Fidesz tüntetést szerezett. A tüntetők biztonságát nem csak a rendőrség, hanem a Fidesz aktivistái is biztosították. Miért nem tudta ezt megtenni a nagygyűléskor?

Nem vagyok híve Gyurcsánynak, de nagyon nem szeretem, amikor a képembe hazudnak.

2014. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

mert a fidesz nem fogja a tüntetők kezét akkor azok ki se mehettek volna az utcára igaz?

de ha mégis a fidesz uszított mire fel tette?ja csak nem azért mert gyurcsány a pofánkba hazudott,ami mára kiderül h újra-meg újra megteszi!

hiába próbáljátok szépíteni a dolgot,de ő hazudott nekünk és még a népet is jól megrendszabályozta

2014. febr. 26. 16:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a kérdező helyében csak megnézném a 2006-os orbán beszédeket... bár biztos hogy utólagos hamisitvány, amit a mocsokzsidóimperialistalibsibolsiszocionistamaszoposbajnaistákpénzelteálcivilhahásmillásgyerekek csináltak.
2014. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Kiegészíteném.

1. Mert Orbán nem hazudik?! :DDD

2. Az öszödi beszéd nem arról szólt, hogy bevallja, hogy hazudik? :P Amúgy nem kell szeretni, én se szeretem, de azért fanatikusan utálni se kell (ahogy fanatikusan szeretni se kell senkit).

A fidesz ugyanolyan undorító, sőt, még undorítóbb, mint az mszp... de a jobbik is megéri a pénzét. ... ... Egyik se kell a hatalomba, talán még kicsi ellenzékbe sem...

2014. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

mi a különbség a két hazugság között!

gyurcsány : azt mondom a feleségemnek h nem,szeretem már,sőt megcsaltam!akkor ő velem marad mert én őszinte voltam?

orbán: azt mondom a feleségemnek,hog szeretlek imádlak drágám,de közbe megcsalom?


mi a különbség?

2014. febr. 26. 16:39
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Inkább az MSZP és Gyurcsány felelős érte,mivel vérbe fojtották... A Fidesz pedig ezt megpróbálta kihasználni a saját céljaira, ami bevált.
2014. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!