Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik hogy tudott most is...

A Jobbik hogy tudott most is növekedést elérni?

Figyelt kérdés

[link]


A teljes népesség körében 8-ról 15-re.A pártválasztók körében meg 19 százalékra.

Tényleg igaza van a sok Jobbikosnak?Valóban meglesz nekik a 20 százalék?


A növekedésének mi a kulcsa?

Botrányaik azért nekik is voltak, ha nem is mutyis meg korrupciós, de voltak.



2014. febr. 26. 18:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
83%

Az érdekes egyébként hogy úgy tekintenek sokan a szavazókra mint valami vízmérték buborékra, hogy ide megy oda megy, meg mintha az ember valami agyatlan hülye lenne hogy az aktuális párt fröcsögés határozza meg hogy most ehhez jövőhéten ahhoz igazol.

Vagy ez mégis így van, mert tényleg ilyenek az emberek?


Ez meg azért van mert a sokan azt se tudják mit akarnak, nincs egyéniségük, nem tudják eldönteni maguktól mit akarnak. Én soha nem tartoztam semmilyen bolyongók közé, mindig tudtam hogy kire fogok szavazni.

2014. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
83%

Hozzá teszem még, többek között ilyenek miatt is:

https://www.youtube.com/watch?v=MBvlMn4dQ9I&feature=player_e..

2014. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
11%

"A Jobbik hogy tudott most is növekedést elérni?"


Úgy, hogy semmiféle növekedést nem ért el. A linkelt origo-s forrás egy kamu. Ilyen 1000 embert kérdeztek meg kb. Ami lókuki.

2014. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!