Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik hogy tudott most is...

A Jobbik hogy tudott most is növekedést elérni?

Figyelt kérdés

[link]


A teljes népesség körében 8-ról 15-re.A pártválasztók körében meg 19 százalékra.

Tényleg igaza van a sok Jobbikosnak?Valóban meglesz nekik a 20 százalék?


A növekedésének mi a kulcsa?

Botrányaik azért nekik is voltak, ha nem is mutyis meg korrupciós, de voltak.



2014. febr. 26. 18:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Kampány alatt szokás elővenni az ellenfelek botrányait, de a Jobbikról nem nagyon van mit, sztem ezért.
2014. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

Na mondjál már nekem egy botrányt. Én nagyítóval figyelem őket, de nem találtam semmit sem.

Az ilyen közvélemény kutatásokat nem kell készpénznek venni, engem vagy az ismerőseimet még soha nem kérdezte meg senki sem, pedig sokan vagyunk, ebből kiindulva szerintem meglesz a 20%.

Miért van növekedés?

Mert az emberek kezdenek felébredni, és rájönni hogy csak a Jobbik a megoldás?

Az emberek egy jelentős hányadának elege az elmúlt 24 évből?

De tényleg mondjál bár egy botrányt, ami se nem mutyi, se nem korrupció, de "volt".

2014. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

'Tényleg igaza van a sok Jobbikosnak?Valóban meglesz nekik a 20 százalék? '



Annál azét lényegesen több lesz.

2014. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindenkinek jön be a Fidesz és Mszp-féle köpködős mocskolódó lejárató kampány, a Jobbik viszont szép csendben de teljesen kulturáltan járja az országot és elszedi a szavazókat a Fidesztől, szociktól.
2014. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
13%
A kultúráltságtől messze vannak.
2014. febr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy sok embernek elege van már a Fideszből, de nem akarja visszaszavazni Gyurcsimókusékat, meg hát ott vannak a cigányok is, akik terrorizálják a környezetükben lakókat és voilá, így lesz a Jobbik szimpatizáns.
2014. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen vagyok Jobbik szavazó de közel áll hozzám, meseszép lenne ha ők lennének a második erő.
2014. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
Én nem hiszek a közvélemény-kutatóknak. Azt se hittem el mikor azt írták, hogy gyengül a Jobbik azt sem hiszem el, hogy hirtelen majdnem megduplázták a támogatottságukat egy hónap alatt. Azt viszont elhiszem, hogy míg a fidesz meg az összeborulás egymást szapulja, addig a Jobbik szép csendben nyeri meg azokat a szavazókat akiknek már elegük van mindkettőből. Egy jó hajrával a 25%-os eredmény sem elképzelhetetlen, de ha nem csinálnak semmi bakit, akkor a 20% szerintem biztosan meglesz nekik.
2014. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
12%

A közvélemény kutatások szerintem nem tükrözik a valóságot.

Mivel a Jobbik szélsőséges párt, nem hiszem hogy a népesség 20% rájuk szavazna.Habár...ha az ember antiszemita, rasszista, fasiszta, neonáci, vagy egyszerűen csak szereti a nyílt erőszakot, akkor ez a neki megfelelő párt...

2014. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
14%

"'Tényleg igaza van a sok Jobbikosnak?Valóban meglesz nekik a 20 százalék? '


Annál azét lényegesen több lesz.

"


10% körül reális. Új választótörvény van, a jobbik sz.opni fog.

2014. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!